Siostra Sary Mannei pławi się w jeszcze większych luksusach niż ona. Mężem Nadii jest milioner

Mąż siostry Sary Mannei jest jednym z najbogatszych Polaków.

W tej rodzinie finanse nie stanowią problemu. Niedawno głośno było o ślubie Sary Mannei z jednym z najbogatszych polskich piłkarzy Arturem Borucem, a teraz okazało się, że mąż jej siostry Nadii to jeszcze "lepsza partia".

Sara Mannei prowadzi z siostrami, Nadią i Ines, bloga szafiarskiego. Dziewczyny często pokazują się razem i lansują na różnych imprezach. Zazwyczaj najwięcej uwagi zwraca na siebie Sara, jednak co jakiś czas dowiadujemy się czegoś ciekawego o pozostałych dwóch siostrach. Magazyn "Flesz" poinformował właśnie, że młodsza z nich, Nadia, jest żoną jednego z najbogatszych Polaków - Piotra Voelkela juniora. Jest on spadkobiercą firmy meblowej VOX, a jego fortuna szacowana jest na ponad 330 milionów złotych.

<< LUKSUSOWE ŻYCIE NADII >>

Siostra Mannei również uwielbia markowe ciuchy od najlepszych projektantów i także chwali się nimi na Instagramie. Pokazuje też zdjęcia z podróży po świecie i pokazuje zgrabną sylwetką. Jak widać, obie trafiły na świetne partie i mogą realizować się prowadząc wspólnie bloga.

al

Więcej o:
Komentarze (22)
Siostra Sary Mannei pławi się w jeszcze większych luksusach niż ona. Mężem Nadii jest milioner
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 194 razy 164

  mąż jest milionerem, ok; ale czym ONA sobą reprezentuje, co osiągnęła, co ważnego, potrzebnego robi, bo na razie wiemy, że wydaje skutecznie pieniądze męża - to nie jest konstruktywne życie, to wegetacja, na wysokim poziomie, ale wegetacja... każda wegetacja jest smutna...

 • Wioletta Boruc

  Oceniono 90 razy 82

  domyslam sie ze trzecia gorzej nie trafi sisterki juz jej bogacza znajda i ustawia do konca zycia tylko czy tam milosc jest do mezow czy do ich pieniedzy?

 • astalavista

  Oceniono 85 razy 79

  No dobrze, ale ciekawe co by było gdyby mężowie stracili całą kasę. Zostałyby z nimi na dobre i złe?

 • ulaula

  Oceniono 97 razy 75

  w sensie luksusowe pro..stytutki

 • konfucjusz

  Oceniono 50 razy 32

  do ostatnich wiadomości z życia tych dziewczyn dodajemy 'dziwnie brzmiące' imiona i nazwiska...hmm...bardzo słaba 'polskość' , dość dziwna recepta na życie

 • pan.malowany

  Oceniono 37 razy 27

  Mowie wam nie ma lepszej rozrywki jak ruchac zone milionera

 • pata.m

  Oceniono 51 razy 23

  Ładne laski, ale te "luksusowe" kapcie to mają okropne, a jakby ktoś mi zafundował "zdrowe śniadanie", składające się z pomarańczy, trzech truskawek na krzyż i pigułek, to bym się popłakała. Przykro mi, ale wolę być klasą średnią z kilkoma kilogramami za dużo i meblami z Ikei w domu, niż się głodzić i biegać po Nowym Jorku w obleśnych kapciach.

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 22

  Według redakcji wykładnią kobiety jest pojemność portfela jej męża?
  Swoją drogą ładne te siostry. Jak z Czechowa;D

 • riki tiki

  Oceniono 14 razy 12

  Jestem bratem siostry stryja trzeciego męża ciotki dziadka Piszczka i na to wyrywam laski opiszcie to :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX