Filip Chajzer ostro o Dariuszu K.: Byłem tam, wyglądał, jakby miał to w d*pie

Był na miejscu wypadku kilka minut później.

"Byłem tam na miejscu. Jechałem na rowerze KENem, kilka minut po wypadku. Nie wyglądał na przejętego. Raczej jakby miał to w d*pie" - napisał na Facebooku Filip Chajzer.

To tylko część ostrego, bardzo dosadnego wpisu, którym Filip Chajzer skomentował na Facebooku wypadek z udziałem Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak. Dariusz K., znajdując się pod wpływem kokainy, zabił przechodzącą na zielonym świetle kobietę.

Pozostaje nadzieja, że pan celeb w trampkach od Dolcze Srolcze znajdzie nowych przyjaciół, którzy dogłębnie pomogą mu przeanalizować pewne sprawy - napisał Chajzer.

<< ZDJĘCIA Z SĄDU >>

To była aluzja do markowych butów, które Dariusz K. miał na sobie podczas wypadku i w chwili aresztowania. Wielu internautom wpis wydał się nieco za mocny, więc dziennikarz postanowił go edytować.

Jeżeli ktoś uznał, że byłem zbyt dosadny/dogłębny to przepraszam. Mogłem urazić czyjeś uczucia. Będzie kultura dla fanów kultury. Mam zatem nadzieję, że Pan celebryta Dariusz, który po przyjęciu twardego narkotyku zabił na pasach niewinną kobietę przechodzącą na swoim zielonym świetle, znajdzie teraz odpowiednią grupę wsparcia - napisał w zmienionej wersji.

Filip Chajzer był także przypadkowo na miejscu niedługo po wypadku. Z jego relacji wynika, że Dariusz K. nie wyglądał na specjalnie przejętego sytuacją.

Byłem tam na miejscu. Jechałem na rowerze KENem, kilka minut po wypadku. Nie wygląda na przejętego. Raczej jakby miał to w d*pie. Kumpel przekonywał mnie nawet, że ta kobieta na bank żyje, skoro on taki wyluzowany - pisał Chajzer.

Opinię dziennikarza należy oczywiście brać z dużą dozą ostrożności. Dariusz K. był bowiem pod wpływem narkotyków, więc jego reakcja mogła wynikać z odurzenia.

Wpis Filipa Chajzera doczekał się już ponad 200 komentarzy. Internauci, poza typowym "hejtem" kierowanym pod adresem Dariusza K., chwalili trafność wpisu dziennikarza.

Jak zawsze dobitnie i w punkt.
Panie Filipie, mądry z Pana człowiek... jak trzeba, dowcipny, w tej sytuacji bardzo rzeczowy... bardzo dumna jestem z takich ludzi, jak Pan.

Filip ChajzerScreen z Facebook.com/Filip Chajzer

 

alex

Więcej o:
Komentarze (37)
Filip Chajzer ostro o Dariuszu K.: Byłem tam, wyglądał, jakby miał to w d*pie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aldonathebest

  Oceniono 202 razy 176

  Z jednej strony zal mi jest rodzicow Krupy, bo zaden rodzic nie chce widziec w pierdlu swoje dziecko, zal mi jest synka Allana, ktory jest bardzo wrazliwy, zal mi jest coreczki i zony Krupy, bo skonczy sie zycie ponad stan (chyba, ze Iza wroci do zarabiania doopa) a przede wszystkim zal mi jest rodziny zabitej kobiety. Zginela w tak bezsensowny sposob, bo jakiemus palantowi wydawalo sie, ze moze wiecej niz wszyscy!

 • ninurta

  Oceniono 223 razy 133

  to, że ktoś wygląda na wyluzowanego nie znaczy, że wyluzowanym jest. narkotyki i szok robią swoje. na jakiekolwiek wybielanie Dariuszek nie zasługuje, ale też nie ma sensu na siłę robić z niego psychopaty. to, że jest idiotą wystarczy.

 • fanizymiko

  Oceniono 311 razy 39

  Pan Chajzer bardzo chce uchodzić za dziennikarza ale na chwilę obecną niewiele różni się od celebryty po kresce.

  Jeżeli chce być prawdziwym dziennikarzem niech wskaże skąd K. miał towar, niech wskaże pozostałych niuchaczy ze światka celebrycko-medialnego i niech pokaże skalę zjawiska. Bo pastwić się nad jednym zabójcą po prochach to każdy potrafi.

  Coś czuję, że moja propozycja nie przypadnie do gustu panu Chajzerowi - za dużo znajomych nazwisk by było - a robota nawet jeżeli sprowadza do robienia z siebie durnia w porannym programie jest lepsza niż kopanie rowów.

  Oburzenie na pokaz jest tak samo obrzydliwe jak wciąganie koksu.

 • aldonathebest

  Oceniono 93 razy 37

  Wqrzajace jest to, ze wszystkie media przedstawiaja tego morderce jako "bylego meza Edyty Gorniak". Widac tereaz, ze bez znanej zony ten pan bylby nikim. Na plecach zony wywindowal sie do celebryctwa, bez niej jest totalnym gownem. Malo byc: "No more drama" a jest "Drama 4 more" ....

 • meluzynek

  Oceniono 190 razy 34

  Ten Chajzer powinien dostać własną salę ekspozycyjną w Centrum Nauki Kopernik. Odkrył już (ku zdziwieniu wszystkich), że blogerki modowe nie są zbyt inteligentne,
  a teraz, że po kokainie człowiek jest wyluzowany. Normalnie Nobel gwarantowany:)
  Żeby w obliczu takiej tragedii wypominać komuś markę butów trzeba być........

 • Przemas Grandson

  Oceniono 57 razy 31

  Teraz będzie promowanie się na tym kto bardziej pojedzie po panu K.... bo koleś z show-biznesu. Facet zabił człowieka, dostanie (mam nadzieje) odpowiednio wysoki wyrok, i będzie musiał z tym piętnem żyć do końca swych dni. Nad czym się tu dalej rozwodzić???

 • white_lake

  Oceniono 159 razy 29

  mógł być też w szoku, niech Chajzer nie ośmiesza i nie kompromituje takimi głupimi wpisami, co on wie o reakcjach organizmu w takiej sytuacji???
  ta sprawa jest wystarczająco przykra i bez udziału medialno-celebryckich "przyjaciół" z parciem na populizm...
  a takie czy inne trampki nie mają tu ABSOLUTNIE nic do rzeczy

 • yaro1771

  Oceniono 78 razy 28

  to co napisał Chajzer świadczy tylko wyłącznie o tym , że nie ma pojęcia na temat ludzkich zachowań zarówno po użyciu narkotyków jak i w dużym stresie. Ludzie na skutek wydarzeń które mogą całkowicie zmienić ich dotychczasowe życie zachowuję się czasami bardzo nieadekwatnie do sytuacji , wręcz absurdalnie. Podstawowa myśl jaka komuś takiemu kłębi się w głowie dotyczy jego samego i jego losów a nie osoby pokrzywdzonej która jest obca. Inaczej jeśli to ktoś z najbliższej rodziny , szczególnie dziecko lub małżonek. Wówczas mamy do czynienia z zachowaniem bardzo ekspresyjnym , gdyż ta osoba na początku nie myśli o sobie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX