Pechowy weekend Borysa Szyca. Najpierw na jednej imprezie spotkał trzy byłe, a potem...

Aktor chciał się zrelaksować i rozerwać, ale nie było mu to dane. Imprezę w Gałkowie zapamięta na długo.

Jak wiele innych gwiazd aktor pojechał w weekend do stadniny koni Piotra Kraśki i jego żony Karoliny na zawody jeździeckie. Niestety na miejscu spotkał swoje trzy byłe partnerki, które popsuły jego szampański nastrój. Później było już tylko gorzej.

Pisaliśmy już o tym, że od samego początku Borys Szyc musiał znosić widok Sylwii Gliwy z mężem Marcinem Biernackim, Kai Śródki z Patrykiem Mikiciukiem (i ich synkiem) i Zofii Ślotały. Na tym jednak pechowy weekend się nie skończył - później  aktor wplątał się w nieciekawą sytuację.

Borys SzycWBF

Jak poinformował portal Plejada.pl drugiego dnia imprezy podczas zabawy w restauracji Szyc wdał się w bójkę. Według świadków zdarzenia polała się nawet krew.

Niestety aktor podobno nieźle oberwał od nieznanego mężczyzny. Ciekawy jest również fakt, że jako jedna z pierwszych rzuciła się do pomocy aktorowi jego była partnerka - Zofia Ślotała. Stylistka podobno bardzo przejęła się incydentem. Szyc natomiast, "kiedy emocje już opadły", rozpłynął się w powietrzu. To już naprawdę taka kumulacja złych wydarzeń, że nie możemy nie współczuć Borysowi Szycowi.

 

al

Więcej o:
Komentarze (4)
Pechowy weekend Borysa Szyca. Najpierw na jednej imprezie spotkał trzy byłe, a potem...
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 10 razy 8

  jedna impreza i 3byłe dziewuchy--gdzie on był na marsie?-innej knajpy nie było?-nno chyba ze wyraz twarzy ma coś wspolnego z rozumem....ale w jego przypadku -na 100%...

 • toro567

  Oceniono 3 razy 1

  ale z tego szyca to qur..wiarz, wstyd i żenada
  kiedy ten buc sie ustatkuje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX