Piekarczyk pożegnał się z "The Voice Of Poland". Jego miejsce zajmie...

Część jury "VoP" do wymiany.

"The Voice Of Poland" od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Nic więc dziwnego, że producenci dbają o to, żeby program nie nudził się i był różnorodny. Teraz czas na porządki w... składzie jury.

Jesienią rusza kolejna edycja show. Z informacji tygodnika "Gwiazdy" wynika, że z programem ma się pożegnać Marek Piekarczyk.

Wciąż trwają negocjacje, kto ma zastąpić Marka. Ale prawdopodobnie będzie to Janusz Panasewicz z legendarnego Lady Pank albo Grzegorz Skawiński z Kombii - zdradziła osoba związana z produkcją programu.

Zarówno Janusz Panasewicz, jak i Grzegorz Skawiński zapewne dobrze sprawdziliby się w roli jurorów. Do jesieni jednak jeszcze trochę czasu. Zobaczymy, czy jury "VoP" nie czekają jeszcze jakieś inne zawirowania.

Marek PiekarczykKapif

Dużo mówiło się ostatnio o tym, że nie wystąpi w niej już Justyna Steczkowska. Zastąpić ją miała podobno Halina Mlynkowa. Głos w sprawie zabrała nawet menedżerka wokalistki, jednak nie udzieliła ona jasnej odpowiedzi i nadal do końca nie wiadomo, czy zobaczymy Steczkowską w piątej edycji.

Zbliża się kolejna edycja "The Voice" i prasa prześciga się w doniesieniach o tym, kto zasiądzie w jury, a niektórzy atakują Justynę. Prawda jest taka, że wszystko jest już od dawna ustalone. Wszyscy zainteresowani dowiedzą się z telewizji, gdy pojawi się kolejna edycja - powiedziała Monika Kordowicz w rozmowie z Afterparty.pl.

al

Więcej o:
Komentarze (7)
Piekarczyk pożegnał się z "The Voice Of Poland". Jego miejsce zajmie...
Zaloguj się
 • tekla56

  Oceniono 83 razy 71

  Pan Piekarczyk powinien zostać. Jedyny co miał coś do powiedzenia. Najsłabszy punkt to Sadowska która naciska guzik zawsze po kimś żeby się nie wydało że nie ma o tym zielonego pojęcia.

 • rurku

  Oceniono 84 razy 64

  Sadowska powinna wylecieć.

 • martyna_123

  Oceniono 49 razy 43

  Tylko nie Pan Piekarczyk. To najlepszy i najsympatyczniejszy juror.

 • Oliwia Cubala

  Oceniono 6 razy -2

  Kochani The Voice of Poland!
  W piątej edycji jego miejsce Marka Piekarczyka zasiądzie Janusz Panasewicz zdradza osoba związana z produkcją programu z informacji tygodnika "Gwiazdy " wynika że z programem ma się pożegnać Marek Piekarczyk i chcę obejrzeć 5 edycję programu The Voice Of Poland czekamy na nowe odcinki piątej edycji pozdrawiam Oliwia

 • apostazjakatole

  Oceniono 16 razy -8

  widzialam zagraniczne wersje tego programu i niestety wypadamy blado eh czemu wszystko w polsce jest gorsze ;/

  w niemczech maja nawet wersje dla dzieci the voice kids, polecam, genialnie spiewaja dzieciaki

 • jagss

  Oceniono 28 razy -16

  i dobrze, ten pan zawsze wybierał dziewczynki, nie potrafił obiektywnie oceniać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX