Dominika Figurska urodziła piąte dziecko. Dostało wyjątkowe imię

Dominika Figurska została mamą. Po raz piąty.

Dominika Figurska urodziła. 29 kwietnia na świat przyszło jej piąte dziecko. Dostało imię po papieżu Polaku, donosi "Rewia".

Według relacji "Rewii" już piąte dziecko aktorskiej pary: Dominiki Figurskiej i jej męża Michała Chorosińskiego przyszło na świat 29 kwietnia, czyli w dwa dni po kanonizacji papieża Polaka. To właśnie po nim syn otrzymał imiona. Do Anastazji, Matyldy, Józefa i Piotra dołączył więc teraz Jan Paweł.

Dominika Figurska, Michał Chorosiński.Kapif

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ FIGURSKIEJ I CHOROSIŃSKIEGO >>

Dominika Figurska, która teraz ma 36 lat, swoje pierwsze dziecko urodziła jako 24-latka. W styczniu w "DD TVN" aktorka przyznała, że miała spore obawy związane z tą ciążą.

Z wiekiem pojawiają się też różne obawy i lęki. Przy pierwszej ciąży ja nie miałam czasu się zastanawiać czy wszystko będzie dobrze. To było dla mnie oczywiste i naturalne! A po różnych doświadczeniach powiem szczerze, obawiam się.

Rodzina z pięciorgiem dzieci stanowi ewenement w show-biznesie.

Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. To było pół żartem, pół serio, a te decyzje pojawiały się w trakcie. Jak pojawiło się pierwsze, drugie dziecko... i właściwie z pierwszym dzieckiem, to wydawało nam się, że to jest koniec świata, że na pierwszym się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie, i nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb... i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem - była duża odległość między nimi, a czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd ta decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej wychowują się dzieci, jak są blisko siebie - dodała.

Przy trzeciej ciąży pojawił się dramat: lekarze podejrzewali, że dziecko urodzi się z zespołem Downa i zalecali aborcję. Na szczęście urodziło się zdrowe. Pieńkowską interesowało jednak, czy wpłynęło to na to, by poczekać z czwartym dzieckiem do ustąpienia traumy po tym przeżyciu.

Być może tak, ale nie było to do końca świadome, że to zadecydowało o tym, że przez jakiś czas nie mieliśmy dziecka. Myśleliśmy wtedy, że na trójce może już się zakończy, a potem podjęliśmy decyzję, że chyba chcemy mieć jeszcze więcej dzieci, a jeżeli chcemy, to już teraz. To jest odpowiedni czas. Nie chciałabym mieć dziecka później, im wcześniej, tym lepiej.

karo

Więcej o:
Komentarze (23)
Dominika Figurska urodziła piąte dziecko. Dostało wyjątkowe imię
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mozela

  Oceniono 278 razy 76

  Taka przyklada ktolicka rodzina ze zdrada w tle i przychowkiem bedacym wynikiem tej zdrady. Swietojebliwa hipokryzja.

 • mmmucha

  Oceniono 40 razy 14

  Gratulacje : )

 • laska3

  Oceniono 19 razy 11

  Gwiazda Figurska nareszcie urodziła... 2 miesiące temu!

 • ateofi

  Oceniono 17 razy 7

  Oj ten chłopiec na zdjęciu to niepodobny do tatusia. To chyba jest 3 dziecko Dominiki, te ktore miała z kochankiem, po tym jak odeszła od męża. A teraz hipokrytka zgrywa świętą.

 • Oceniono 18 razy 4

  Gratuluję Państwu takiej pięknej Rodzinki.
  Życzę, żeby dzieciaki zdrowo się chowały, i były dużą radością dla Was Rodzice, dla innych ludzi, i la Pana Boga.
  Najserdeczniej pozdrawiam.

 • toro567

  Oceniono 24 razy 2

  Gratulacje- wspaniała rodzina- fajnie miec taka rodzinkę :-)- dzieci prześliczne.

 • Gość: To_ja

  Oceniono 1 raz 1

  Jak taka osoba może ubiegać się o wybór do parlamentu. Przecież jest wyjątkowo nierozgarnięta. Jej głos w sprawie jakichś kart dla aktorów to czysta kpina. Czyżby taka pani-nikt miała się wypowiadać w imieniu Ludzi, którym ze swoją inteligencją nie dorasta do pięt?

 • gj61

  0

  Ale jaja! I też będzie jeździć jak R2D2? Na takim wózeczku...
  W informacji nic nie ma, czy kupili mu segwaya...

 • Gość: B0na takie najgorsze

  Oceniono 1 raz -1

  Bona takie najgorsz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX