Gortat dostał porsche i jeszcze nie nauczył się nim parkować. Zwrócono mu uwagę, a on...

"Na przejście nie wejdziesz, koło samochodu nie przejdziesz".

Porsche zaparkowane centralnie na przejściu dla pieszych. Szybko okazało się, że jego właściciel to znana osoba.

Co można zrobić na przejściu dla pieszych? Na przykład zaparkować sportowe porsche. Najlepiej tak, żeby maksymalnie utrudnić nie tylko przejście przez jezdnię, ale również chodnikiem. Tak właśnie zrobił polski koszykarz, aktualnie zawodnik Washington Wizards, Marcin Gortat.

<< MARCIN GORTAT I PORSCHE NA PASACH >>

Centrum Warszawy. Kierowca zaparkował swoje białe sportowe cacko na przejściu dla pieszych, zostawiając może 40 cm do ściany budynku. Na przejście nie wejdziesz, koło samochodu nie przejdziesz. Pojawia się właściciel... Marcin Gortat. Na moje pytania i sugestie, że lekko chu*owo zaparkował kiwa głową i mówi, że to nie jego samochód. Po czym wsiadł i odjechał. Great action, Mr Gortat!

Artur KurasińskiScreen z Facebook.com/Artur Kurasiński

"Sportowe cacko" to porsche Panamera S E-Hybrid - auto o podwójnym napędzie: spalinowym i elektrycznym, które Gortat dostał od swojego sponsora. To potężna maszyna: silnik spalinowy ma moc 333 KM i rozpędza samochód do setki w 5,5 sekundy. Ze strony producenta dowiadujemy się, że podstawowa wersja samochodu kosztuje 300 tysięcy.

Marcin Gortat odebrał porsche w ubiegłą środę, cieszy się nim zatem dopiero od kilku dni. Może po prostu nie nauczył się nim jeszcze parkować? Na koniec dodajmy, że za takie parkowanie grozi mandat wysokości od 100 do 300 złotych.

[AKTUALIZACJA] Niewiele ponad dwie godziny później Marcin Gortat odpowiedział. Dowcipnie i w punkt. Na swoim profilu na Facebooku pokazał zdjęcie, na którym widzimy go studiującego... Kodeks Drogowy. Gdzieś tam na pewno jest o parkowaniu na pasach.

Marcin GortatScreen z Facebook.com/Marcin Gortat

 

alex

Więcej o:
Komentarze (96)
Gortat dostał porsche i jeszcze nie nauczył się nim parkować. Zwrócono mu uwagę, a on...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • takama

  Oceniono 1795 razy 1661

  A szkoda że zamiast powiedzieć przepraszam zrobił z siebie totalnego palanta.

 • multitroll

  Oceniono 555 razy 501

  Mozna by przypuszczac, ze jest nieokrzesanym dzikusem. Jednak chodzi o to zeby zareklamowac w taki wredny sposob to porsche od sponsora? Ciekawe ile wyniosłby mandacik w Niemczech?

 • thorngorn

  Oceniono 428 razy 352

  Czym jest 100-300 pln dla właściciela porsche? Mandaty powinny być wyliczane od zarobków właściciela. Jakby taki buc dostał nawet 0,1% swoich rocznych dochodów do zapłacenia to od razu zmieniłoby się jego postrzeganie prawa...

 • Bret Hull

  Oceniono 322 razy 316

  BRAVO ! gratulacje dla porsche za wybór kierowcy do promowania swej marki :P

  czekamy na cd. akcji bezpieczna droga z Marcinem Gortatem - parkowanie na miejscu dla inwalidów, jazda pod prąd jednokierunkową, a może zechce objąć pusty tron po warszawski królu driftu, który aktualnie przebywa w miejscu odosobnienia ? ;)
  Marcin - liczymy na Ciebie :) pokaż jak się kowboje wożą po jUeSAju...

 • Andrew Watroba

  Oceniono 248 razy 228

  A czego od niego chcecie? To prosty pracownik fizyczny, więc może nie kumać co i jak. A że mu dobrze płacą a robotę, to już inna bajka. Intelektualisty to z niego nie zrobi.

 • fafkulecc

  Oceniono 224 razy 212

  żenada...

 • koja

  Oceniono 188 razy 180

  Wpuść chłopa do urzędu to atrament wypije. Daj chłopu porsche to na pasach zaparkuje. Daj chłopu kartę służbową to za cudze się naje i wino za 300 wypije.Gdzie honor, kultura i dobre obyczaje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX