Anna Mucha nie ukrywała wzruszenia. Za wystawiony na aukcji charytatywnej bilet na jej spektakl zapłacono aż...

"Skończyło się absolutnie spektakularnym efektem".

17 tysięcy złotych udało się wylicytować za dwuosobowe zaproszenie na spektakl z Anną Muchą, "Single i remiksy". Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

To chyba jeden z najdroższych biletów do teatru w historii. 13 czerwca odbyła się zorganizowana przez Fundację Ronalda McDonalda aukcja charytatywna, z której pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz budowy Domu dla rodziców dzieci onkologicznych ze szpitala dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. W trakcie aukcji licytowano 12 prac dzieci oraz towarzyszące im "atrakcje".

Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek i Wojciech Medyński, czyli aktorzy grający w "Singlach i remiksach", przekazali dwuosobowe zaproszenie na spektakl połączone z przywilejem odwiedzenia aktorów za kulisami. Anonimowa osoba zapłaciła za taki pakiet fortunę!

Uczyniliśmy skromny gest, a skończyło się absolutnie spektakularnym efektem. Zaraz się poryczę... Ktoś zapłacił 17 tysięcy złotych za bilet. Pełen szacun - mówiła Anna Mucha w sobotnim "Pytaniu na śniadanie", z trudem powstrzymując łzy wzruszenia. - Bardzo serdecznie dziękuję, naprawdę.

Dom, który Fundacja wybuduje między innymi za te pieniądze, to hotel inny niż wszystkie, ze wspólną kuchnią i możliwością gotowania dla dziecka, pralnią, suszarnią, wszystkim, czego potrzeba w czasie długiego pobytu z dzieckiem poza domem.

Anna MuchaScreen z Pytania na śniadanie

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Anna Mucha nie ukrywała wzruszenia. Za wystawiony na aukcji charytatywnej bilet na jej spektakl zapłacono aż...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 11

  No i super.
  Ale rozumiem, że na sztukę nie poszedł?

 • czik

  Oceniono 5 razy 1

  no tak zakłamani ludkowie jak Rusinowa sukienkę na aukcje wystawiła to się lansuje, Lewadowski w UNICEFie o uchodzcach mówi to na nieszcześciu sie lansuje ale jak Mucha matka rodząca dla kasy to super.

 • fragranto

  Oceniono 6 razy 0

  brawo Ania!

 • weronkasoffia

  Oceniono 10 razy 0

  ANIU jesteś wielka

 • qula

  Oceniono 12 razy -2

  to chyba jakis zart,darmo muchy nie chce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX