Jest gwiazdą Instagramu i najseksowniejszą dziennikarką na mundialu. Internauci oszaleli na jej punkcie. Wystarczyło jedno zdjęcie

Mąż przyłapał ją z jej współpracownikiem.

Największą bohaterką meczu Meksyk - Brazylia na Mistrzostwach Świata była... dziennikarka. Seksowna Vanessa Huppenkothen z meksykańskiej Televisa Deportes zyskała sławę z dnia na dzień za sprawą jednego zdjęcia.

Tysiące internautów oszalało na punkcie pięknej i pełnej wdzięku meksykańskiej dziennikarki Vanessy Huppenkothen. Kiedy w trakcie meczu Meksyk - Brazylia pokazała się na wizji w koszulce w barwach narodowych, zachwyceni kibice błyskawicznie zaczęli rozsyłać za pośrednictwem Twittera jej zdjęcie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SEKSOWNEJ DZIENNIKARKI >>

Niespełna 30-letnia piękność urodziła się 24 lutego 1984 roku w mieście Meksyk, ma 168 centymetrów i niemieckie korzenie po ojcu. Wiemy też, że studiowała stosunki międzynarodowe na ITAM, brała udział w krajowym konkursie piękności, tańczy salsę, grywa w filmach i jest zagorzałą kibicką niemieckiego FC Schalke.

Mój ojciec pochodzi z Niemiec. Mieszkał w Zagłębiu Ruhry i sam przez moment grał w piłkę. Często chodziliśmy do Park Stadium kibicować Schalke. Takie rzeczy są oczywiste, prawda? Obecnie mieszka w pobliżu Stuttgartu i nie wychodzi zbyt często - opowiada Huppenkothen na stronie Schale04.de.

Jeszcze do niedawna seksowna dziennikarka była żoną Juana Fernandeza, jednak pół roku temu para rozstała się, a przyczyną miała być niewierność Huppenkothen. Podobno zdradzała męża przez ostatnie 3 lata małżeństwa, jak informuje portal Latintimes.com. Skandal wybuchł, kiedy mąż przyłapał ją z jej współpracownikiem, Miguele Gurwitzem w jednym z pokoi hotelowych.

Vanessa udała się do Atlanty w stanie Georgia z kolegą ze stacji Televisa Deporties i Juan postanowił złożyć jej niespodziewaną wizytę. Był ogromnie zaskoczony, kiedy zapukał do drzwi jej pokoju, a osobą, która otworzyła, był Miguel Gurwitz.

Vanessa Huppenkothen jest prawdziwą gwiazdą Instagramu. Jej profil obserwuje ponad 160 tysięcy internautów. Huppenkothen nie zaniedbuje ich i prawie codziennie wrzuca tam swoje zdjęcia. Dużo 'selfie", sporo zdjęć w bikini albo w seksownych kreacjach, zatem odwiedzający jej profil nie powinni czuć się rozczarowani.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SEKSOWNEJ DZIENNIKARKI >>

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Jest gwiazdą Instagramu i najseksowniejszą dziennikarką na mundialu. Internauci oszaleli na jej punkcie. Wystarczyło jedno zdjęcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • noltee

  Oceniono 112 razy 110

  "Internauci oszaleli na jej punkcie"
  Wszyscy trzej pryszczaci gimnazjaliści z redakcji?

 • adin1dwa2tri3

  Oceniono 46 razy 44

  "Niespełna 30-letnia piękność urodziła się 24 lutego 1984"
  Z matematyką chyba jakiś problem, co?

 • carlos_512

  Oceniono 40 razy 40

  to jak nazywa się klub, któremu kibicuje owa Meksykanka:
  Shalke, Schalke, czy Schale ?
  bo aż 3 wersje widnieją w tym króciutkim artykuliku...

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 17

  Oszaleli? To się łatwo leczy w oddziale zamkniętym...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX