Magda Gessler pod tym względem jest bardzo dyskretna. Tym razem zrobiła wyjątek. Niezwykłe wyznanie o córce

"Dzieci są w wieku, kiedy pracują".

Magda Gessler rzadko mówi o dzieciach. Tym razem zrobiła wyjątek i mocno skomplementowała córkę: Jest mądrzejsza, stabilniejsza ode mnie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Magda Gessler ma dwoje dzieci: 31-letniego Tadeusza i 25-letnią Larę. "Super Express" zapytał ją o to, czy chciałaby zostać babcią, jednak restauratorce pytanie wydało się nieco dziwne.

Przede wszystkim moje dzieci są teraz w wieku, kiedy pracują. Trochę nie rozumiem pytania, czy chciałabym zostać babcią, bo jeszcze nie czuję się w tym momencie. To jeszcze nie ten moment! - czytamy na stronie Se.pl.

Magda Gessler przy okazji skomplementowała swoją córkę, chwaląc jej dojrzałość.

Na razie czuję się tak, jakby to moja córka była moją mamą. Ona jest mądrzejsza, stabilniejsza. Ja jestem wariatem, artystką, malarką.

Lara Gessler, która w Londynie ukończyła kurs dla mistrzów cukiernictwa, otwiera właśnie w Warszawie własną cukiernię. Tadeusz Gessler jest z kolei prawą ręką swojej mamy i pomaga jej zarządzać rodzinnym biznesem.

alex

Więcej o:
Komentarze (1)
Magda Gessler pod tym względem jest bardzo dyskretna. Tym razem zrobiła wyjątek. Niezwykłe wyznanie o córce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • mozela

    Oceniono 6 razy 6

    Jej syn nie nosi nazwiska Gessler tylko Müller (jego ojcem byl pierwszy maz Gesslerowej niemiecki dziennikarz Volkhart Mülle) i prowadzi knajpe w Szczecinie. Troche wiecej tzw, dziennikarskiej rzetelnosci, bo inaczej poziom magla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX