Lewandowscy w klapkach na tle Wielkiego Kanionu. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś ciekawszego

Egzotycznie, czy wręcz przeciwnie?

Robert i Anna Lewandowscy zrobili sobie zdjęcie na tle Wielkiego Kanionu. Opaleni, uśmiechnięci i w... klapkach. Egzotyka czy "swojskie klimaty"?

Trwają wakacje Roberta i Anny Lewandowskich. Aktualnie przebywają za Wielką Wodą. Najpierw pokazali nam na Instagramie zdjęcia ze słonecznych plaż Kalifornii, teraz pochwalili się wizytą w Arizonie. Oboje mają na stopach swojskie... japonki, co nadaje zdjęciu nieco surrealistyczny charakter. Czujni internauci naturalnie od razu zaczęli komentować mocno egzotyczne w tych "okolicznościach przyrody" obuwie.

Nie ma to jak jechać na Grand Canyon w "japonkach". Brawo Lewandowski.

<< LEWANDOWSCY W KLAPKACH >>

Klapki nie były jedynym elementem zdjęcia, na który zwrócili uwagę internauci. Robert Lewandowski delikatnie i z gracją obejmował żonę, ale to w zupełności wystarczyło, żeby wyraźnie zarysował się imponujący biceps piłkarza. Komentujący byli pod ogromnym wrażeniem.

Ale biceps!
Łapę to ty masz.

<< ZDJĘCIA Z KALIFORNII >>

Biceps, klapki, Wielki Kanion... jedno zdjęcie, a ile na nim się dzieje! W związku z tym już z czystego kronikarskiego obowiązku odnotowujemy, że niektórzy internauci zwrócili uwagę na nieobecność Roberta Lewandowskiego w Brazylii, aktualnie światowej stolicy futbolu.

A dlaczego nie jesteś w Brazylii?

To już kolejne, w krótkim czasie, wakacje Lewandowskich. Niecały miesiąc temu wypoczywali we Włoszech, w pięknym Portofino.

<< ZOBACZ WŁOSKIE WAKACJE LEWANDOWSKICH >>

Robert LewandowskiScreen z Facebook.com/Robert Lewandowski

alex

Więcej o:
Komentarze (35)
Lewandowscy w klapkach na tle Wielkiego Kanionu. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś ciekawszego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • asicapsica

  Oceniono 144 razy 132

  Na większość tarasów widokowych Grand Canionu dojeżdża się bezpośrednio samochodem. A że to Arizona z masakrycznie wysoką temperaturą, to chodzi się w klapkach. Oni się nie wspinali, tylko z samochodu przeszli nad skraj kanionu.Więc obuwie jak najbardziej na miejscu.

 • sselrats

  Oceniono 187 razy 125

  Po prostu ubrali sie jak ludzie w Arizonie, na luzie. Ale Polactwo nie skuma.

 • kontodoplotka

  Oceniono 84 razy 34

  Zasłużyli...jasne, tylko po co lans ? A potem kolejni z płaczem, że media wchodzą z butami w życie ?

 • rybak_pustynny

  Oceniono 41 razy 33

  A kogo to obchodzi czy Lewandowski ma ubrane klapki czy buty,skarpetki czy tez jest bez skarpetek.Tu na miejscu to nikogo nie dziwi a właściwie nikt nie zwraca uwagi na takie sprawy.Jesli w pidżamie możesz iść do sklepu i nikt ci głowy nie urwie to w Polsce raczej byłoby niemożliwe.Wytykanie palcami i głośne kąśliwie uwagi gwarantowane.I kto tu jest burakiem?Napewno nie Lewandowski.

 • garibaldi

  Oceniono 34 razy 32

  Wielki Kanion to nie Orla Perć, tam się dojeżdża samochodem.

 • forfiter_jr

  Oceniono 33 razy 29

  No tak, powinni byli założyć gumofilce.

 • rybak_pustynny

  Oceniono 38 razy 20

  Wypoczywaja,zrobili sobie zdjęcia nad jednym z cudów tego swiata i je wysłali ale zazdrość zaślepia umysły niektórym ludziom.To taka czysto polska cecha.Sam tam nie mogę być to mu dokopię.Zalosni mali ludzie.

 • alesssio39

  Oceniono 34 razy 20

  klapki od luxusowych. Nosiłabym <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX