Najpierw huczne wesele, a teraz luksusowa podróż poślubna. Wesołowski i Szczurek na Seszelach

Czekały na nich rajskie warunli

Świeżo upieczeni małżonkowie pochwalili się zdjęciem z podróży poślubnej. Wybrali egzotyczny kierunek.

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek po hucznym weselu, które odbyło się w zeszłą sobotę, wybrali się na miesiąc miodowy. Żona aktora zamieściła na Instagramie zdjęcie z widokiem na piękny wodospad. Poprosiła fanów, żeby zgadli, gdzie wypoczywają.

Wodospad, natura, piękno, dżungla, woda, raj, wakacje, zgadnij, gdzie jestem :) - podpisała zdjęcie.

Pewnie sami nie wiedzielibyśmy, gdzie państwo młodzi wybrali się na wakacje, ale ktoś się wygadał. Kierunek podróży nie pozostał długo tajemnicą, bo jedna ze znajomych Szczurek wygadała się, że para wypoczywa na Seszelach.

Agnieszka SzczurekInstagram.com/szczureczek

Seszele to jeden z najdroższych kierunków, jaki można wybrać na podróż poślubną. Państwo Wesołowscy są więc fanami prawdziwych luksusów. 8 dni wypoczynku z opcją all inclusive dla 2 osób w tym miejscu to koszt minimum 12 000 zł do nawet 37 000 zł, czytamy na portalu Wakacje.pl.

Agnieszka SzczurekInstagram.com/szczureczek

Wesołowscy brali zresztą przykład od najlepszych, bo na Seszelach w podróży poślubnej wypoczywali np. księżna Kate i książę William. Para przez 2 tygodnie bawiła się tam w luksusowej willi. Noc w tamtym miejscu kosztowała 4 000 funtów, czyli ponad 17 000 złotych.

Szczurek umila sobie czas lekturą. Na Instagramie pokazała książkę, którą czyta. Wybrała biografię Christiana Diora i gorąco zachęcała do jej przeczytania.

Tak interesujący człowiek, z tak niebywałą historią i niesamowitym talentem! Polecam przeczytać jego biografię! Jest niesamowita! - napisała.

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski w podróży poślubnejInstagram.com/szczureczek

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (1)
Najpierw huczne wesele, a teraz luksusowa podróż poślubna. Wesołowski i Szczurek na Seszelach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • smith81

    Oceniono 43 razy 37

    huczne wesele, luksusowa podróż poślubna....potem wywiad na 10 stron w Gali jak to miłość kwitnie....a pewnie za 2 lata rozwód....też na stronach Gali i opowiadanie na kolejnych 10 stronach dlaczego nie wyszło. polski standard.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX