Małgorzata Kożuchowska w nietypowych kreacjach. Rzadko można oglądać ją w takim wydaniu

Małgorzata Kożuchowska odmieniona.

Małgorzata Kożuchowska na meczu... poetyckim. Gratulujemy wygranej jej drużynie. Jednak zafrapowało nas jeszcze coś.

W minioną sobotę Ogród Krasińskich w Warszawie na jeden dzień zamienił się w wielki salon literacki. Dlaczego? Po raz 3. dzięki Bibliotece Narodowej mieszkańcy stolicy mogli świętować imieniny Jana Kochanowskiego.

Na uczestników imprezy czekał kiermasz książek, czy spotkania z autorami, a na dwóch scenach odbywały się rozmowy, debaty, teatralne improwizacje, slam i mecz poetycki, w czasie którego można było oglądać w akcji Małgorzatę Kożuchowską. Dodajmy, że jej drużyna zwyciężyła w potyczce.

Aktorka miała na sobie białą sukienkę, na którą narzuciła obszerny wełniany sweter. Do tej pory Kożuchowską podziwialiśmy w strojach bardziej dopasowanych, podkreślających brzuch czy dekolt. Dzień później w Sopocie na festiwalu Dwa Teatry Kożuchowska miała powłóczystą suknię w kolorze delikatnego błękitu i utrzymany w tej samej tonacji szal, który spływał aktorce aż do kolan.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KOŻUCHOWSKIEJ Z IMPREZY >>

karo

Czy podoba Ci się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej?
Więcej o:
Komentarze (4)
Małgorzata Kożuchowska w nietypowych kreacjach. Rzadko można oglądać ją w takim wydaniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aaaxxx

  Oceniono 17 razy 15

  Doprawdy nie wiem, jak ta kobieta to robi, że we wszystkim wygląda cudownie:)

 • pata.m

  Oceniono 2 razy 2

  Sweter spoko, buty nie do takiej spódnicy, na ostatnim zdjęciu wygląda rewelacyjnie - i mówię to jako osoba, która ma na nią alergię.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  No może ta jej stylizacja na tych fotkach jest taka bardziej po "Wiejsku". A te buty to skojarzyły mi się z gumiakami, zakładanymi do oporządzania obory aby się nie ubrudzić ;-) No i ta spódnica wyglądająca jak starodawna koszula nocna. Ale fakt. Wygląda tak promiennie w ciąży i w ogóle jest taka zadowolona, że chyba faktycznie można jej wybaczyć, że w tej stylizacji wygląda nieco babciowato :-)

 • fragranto

  Oceniono 2 razy -2

  coś już o tej stylizacji czuję ze Kożuch będzie matką polką w dresach, a nie wystylizowaną na kobietą na salonach. Kto zakłada takie worki na siebie? Gdzie jej kobiecość poszła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX