Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk SĄ PARĄ. Już nie ukrywają swojego związku

Do tej pory niechętnie obnosili się z tą relacją.

Boczarska i Banasiuk pojawili się w na sobotniej premierze spektaklu "Intryga" w warszawskim Teatrze Kamienica. Para pierwszym wspólnym oficjalnym wyjściem potwierdziła spekulacje na temat ich związku, które dało się słyszeć już od jakiegoś czasu.

Magdalena Boczarska nie należy do salonowych lwic, które zabiegają o błyski fleszy na każdej imprezie. Aktorka wybiera najczęściej spotkania związane z promocją sztuk teatralnych, bądź nowych produkcji filmowych. Na sobotnią premierę Boczarska przyszła z młodszym od siebie o siedem lat aktorem - Mateuszem Banasiukiem. Chociaż od jakiegoś czasu spekulowano, że parę coś łączy, aktorzy stronili od wspólnych wyjść i pozowania na ściance. Do czasu.

Sobotnie oficjalne pojawienie się pary rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie dość, że czuli się w swoim towarzystwie swobodnie i nie odstępowali się na krok, wyraźnie widać, że między nimi iskrzy. Wystarczy przyjrzeć się tylko tym elektryzującym spojrzeniom.

< ZOBACZ ZDJĘCIA PARY Z PREMIERY >

Jeszcze do niedawna kolorowa prasa rozpisywała się o dość skomplikowanej relacji Magdaleny Boczarskiej z Tomaszem Karolakiem. Mówiło się, że łączy ich coś więcej niż tylko niewinne przyjacielskie relacje. Karolak dość emocjonalnie skomentował ich wspólne wyjścia w wywiadzie dla "Gali".

To jest ogólnie chamstwo i skandal, że ja idę z moim wspaniałym przyjacielem Magdą Boczarską na kolację, a potem internet pełen jest idiotycznych plotek!

Banasiuk za to jakiś czas temu spotykał się z córką Małgorzaty Braunek, Oriną Krajewską.

Mix

Więcej o: