Odwołany lot, samotna noc na lotnisku i przebój Celine Dion. Diwa już widziała to wideo, ty też musisz!

Dla większości ludzi noc w Las Vegas oznacza szaleństwo w klubach (być może nawet ze striptizem), oszczędności wydane w kasynach i zabawę do białego rana. Richard Dunn postanowił jednak podejść do tego nieco bardziej kreatywnie.

Lotnisko. Czekasz na samolot do domu. I spotyka cię najgorsza możliwa w tym momencie rzecz - lot odwołany. Następny dopiero rano. Noc spędzisz więc na lotnisku. Brzmi okropnie, prawda? Spotkało to ostatnio pewnego Amerykanina, Richarda Dunna. Mężczyzna uparł się jednak, że nocy nie zmarnuje. I powstało coś, czym zachwycił się cały internet. Dunn nagrał bowiem własną wersję teledysku do wielkiego przeboju Celine Dion "All By Myself" - w końcu na lotnisku rzeczywiście był całkiem sam.

All by myself from Richard Dunn on Vimeo.

Film zrobił w sieci błyskawiczną karierę. Ma już ponad 12 milionów emisji. Dunn opowiedział, jak wyglądała produkcja całego przedsięwzięcia i faktycznie - sam zrobił dosłownie wszystko.

Poprosiłem osobę z obsługi lotniska, aby dała mi taśmę do obklejania bagażu. Do wózka z wysokim oparciem przykleiłem swojego iPhone'a. Później wjechałem nim na ruchomy chodnik, żeby uzyskać efekt dolly zoom [przyp.red.: połączenie dwóch przeciwnych czynności: przybliżania obrazu obiektywem wraz z jednoczesnym odjazdem kamery w tył od filmowanego obiektu lub odwrotnie].  Używałem też rączki od torby na komputer. Do niej również przyklejałem swój telefon. Podkładałem pod torbę różne rzeczy, żeby uzyskać inny kąt. To była całkiem niezła zabawa!

Wśród milionów fanów z całego świata znalazł się jeden, którego w życiu by się nie spodziewał - Celine Dion. Gwiazda była pod takim wrażeniem jego dzieła, że postanowiła odezwać się do niego (również za pośrednictwem wideo zamieszczonego w sieci). Dion zaproponowała, by następny przymusowy pobyt w Las Vegas wykorzystał na obejrzenie jej koncertu. Bilety da mu wtedy w prezencie. Nieoczekiwany, ale dość przyjemny zwrot akcji, prawda?

Agnieszka Bielecka

Więcej o:
Komentarze (32)
Odwołany lot, samotna noc na lotnisku i przebój Celine Dion. Diwa już widziała to wideo, ty też musisz!
Zaloguj się
 • astalavista

  Oceniono 125 razy 121

  Zabawne:)

 • zydgejmason

  Oceniono 117 razy 117

  Super. Uśmiałem się - gość ma poczucie humoru i dystans do siebie. Żadnego napięcia czy gwiazdorzenia. Gratulacje za świetny pomysł.

 • przecinek

  Oceniono 92 razy 66

  u nas nikt by mu taśmy klejącej nie podarował i zapewne zostałby zatrzymany przez ochronę lotniska ...

 • Paweł Podpora

  Oceniono 48 razy 38

  takie lotniska nigdy nie sa zamykane, kiedy obsluguja loty miedzykontynentalne, musza byc gotowi i o 3 w nocy, ale swoja droga, delta czy mccarran maja bezplatna lub platna reklame

 • alizaryna

  Oceniono 17 razy 17

  Świetne, uśmiałam się do łez :D
  Gość ma talent, pomyślunek i wdzięk.

  --
  http://pl.dawanda.com/shop/pracowniakucoloty

 • blue911

  Oceniono 31 razy 11

  Zeby nie te chamskie samowlaczajace sie reklamy to artykul bylby bardzo ciekawy!

 • Zygmunt Panel

  Oceniono 46 razy 10

  "All by myself" nie jest wielkim przebojem Celine Dion tylko coverem piosenki pod tym samym tytułem Erica Carmen z 1975 .Takie małe sprostowanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX