Z trudem poznaliśmy Lady Gagę. Wy też będziecie zaskoczeni! Przytyła, przefarbowała włosy i...

Z pieskiem pod pachą.

Poznajecie ją? My z trudem. Lady Gaga "w cywilu", a więc bez makijażu i stroju scenicznego prawie nie przypomina siebie.

Paparazzo przyłapał Lady Gagę w piątek w Nowym Jorku, gdy opuszczała apartament. Znana z ekstrawaganckich strojów gwiazda tym razem wyglądała dość przeciętnie (jak na siebie) i chociaż nie było wątpliwości, że to ona, to jednak kontrast pomiędzy jej "zwykłym" wyglądem, a tym, do jakiego przyzwyczaiła nas na scenie lub imprezach publicznych, jest całkiem spory. Krzykliwa biżuteria, wyciągnięty na wierzch stanik i piesek pod pachą nasuwa na myśl jakąś gwiazdę Bollywood, jednak brak makijażu niweczy ten efekt.

Lady GagaEast News

Dodatkowo obcisły kostium uwydatniał figurę piosenkarki i podkreślał ponadprogramowe kilogramy, których próżno było szukać jeszcze rok temu. Pamiętacie, jak wyglądała na ubiegłorocznej gali MTV EMA?

Lady GagaReuters/East News

alex

Więcej o:
Komentarze (11)
Z trudem poznaliśmy Lady Gagę. Wy też będziecie zaskoczeni! Przytyła, przefarbowała włosy i...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 71 razy 59

  z figury zaczyna przypominać włoską 'mamma' !!

 • komentarzyca

  Oceniono 43 razy 35

  chyba na Fride Kahlo sie stylizuje

 • bartek9050

  Oceniono 12 razy 12

  Ona nie przefarbowała włosów, czarne są jej naturalnym kolorem włosów. Te blond to peruka. :)

 • cerrie

  Oceniono 77 razy 3

  No bo ona nigdy nie była pięknością. Z drugiej strony jednak w jakiś sposób jest postacią, której nie mogę rozgryźć. Bo nie jest ani piękna, ani chyba raczej talentu też za bardzo nie posiada a mimo tego jednak dostała swoje przysłowiowe 5 minut. Pamiętam wypowiedź Pana Sierockiego w tv ,na temat Madonny gdy u nas występowała. Mówił że Madonna tak naprawdę nie ma talentu. Po prostu jest ładna, ma jakąś tam swoją manierę, ale tym co sobą reprezentuje jako piosenkarka nie wybija się ponad przeciętność. Tylko po prostu ma charyzmę i dar przekonywania do siebie, więc fani ją pokochali i dzięki temu przekonali się do jej twórczości. No ale Madonna przynajmniej miała cechy, które pozwoliły jej tyle lat utrzymać się na scenie muzycznej, bez względu na to czy ma przeciętny talent czy wybitny talent. Natomiast Lady Gaga? Nie porównuję jej do Madonny, bo Madonna ma jednak klasę i swój niepowtarzalny styl który trwa przy niej od lat. Ale zastanawia mnie jakim cudem, w ogóle znaleźli się ludzie którzy uznali Gagę za jakikolwiek twór muzyczny godny uwagi.

 • stach_79

  Oceniono 24 razy -8

  Zawsze była monstrum!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX