Szczęśliwe życie u boku ukochanego. Nuda? Nic podobnego! Zdjęcia dziedziczki gigantycznej fortuny hitem Instagramu

Zero skandali, za to setki tysięcy obserwujących.

Dziedziczka gigantycznej fortuny, modelka, pisarka, matka dwójki dzieci i gwiazda Instagramu. Jeżeli o kimś można powiedzieć, że ma w życiu "wszystko", to właśnie o niej, Ivance Trump, córce jednego z najbogatszych ludzi na świecie.

Ivanka Trump urodziła się w 1981 roku jako drugie z pięciorga dzieci amerykańskiego miliardera, Donalda Trumpa. Mogłaby, niczym Paris Hilton, do końca życia nie pracować, wiodąc beztroskie życie celebrytki, ale w tej rodzinie taka opcja jest chyba z góry wykluczona. Jest prawdopodobnie najbardziej zapracowaną bogaczką na świecie. Swój czas dzieli pomiędzy obowiązki wiceprezesa w rodzinnym imperium a obowiązki matki (ma 3-letnią córkę Arabellę i niespełna rocznego synka Josepha). Jak sama przyznaje, pracuje nawet po 16 godzin na dobę.

Codziennie jest mi smutno, kiedy muszę zostawić Arabellę. To ważne dla mnie, żeby kontynuować to, co robię. Spełniam się w tym i myślę, że dzięki temu mogę być lepsza mamą, kiedy jestem w domu. Zresztą nie podoba mi się określenie "mama pracująca", ponieważ kiedy jestem z Arabellą w weekendy, jestem o wiele bardziej wyczerpana w poniedziałek rano, niż w piątek w nocy - czytamy jej wypowiedź na portalu Redbookmag.com.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA IVANKI >>

Zanim weszła w rodzinny biznes, jako nastolatka próbowała swoich sił między innymi jako modelka. Do Trump Organization przyłączyła się w 2005 roku, rok po ukończeniu studiów ekonomicznych  na Uniwersytecie w Pensylwanii. Wkrótce wypuściła na rynek autorską linię biżuterii, a magazyn Harper's Bazaar nazwał ją "Nową Królową Diamentów". Oprócz tego Ivanka Trump ma swoje linie eleganckich butów i ekskluzywnych torebek - te ostatnie stworzyła we współpracy z firmą Modani. W życiu kieruje się dewizą, którą kiedyś usłyszała od ojca.

Mój ojciec zawsze mi mówił: Bądź pasjonatką. Jeżeli jesteś pasjonatką tego, co robisz, ostatecznie odniesiesz sukces - wyznała w wywiadzie dla Hudsonmood.

W 2009 roku Ivanka Trump przeszła na judaizm, przyjęła imię Yael i wkrótce potem poślubiła Jareda Kushnera. Dziedziczka fortuny w wywiadach podkreśla, że wraz z mężem i dziećmi tworzą szczęśliwą rodzinę. Jej recepta na udane życie małżeńskie jest mocno pragmatyczna.

Wziąć ślub z właściwą osobą i nigdy nie spoczywać na laurach.

Na Instagramie Ivanka Trump jest prawdziwą gwiazdą. Jej profil obserwuje prawie 350 tysięcy osób. Myślicie, że to ze względu na skandaliczne zdjęcia półnagiej celebrytki nieustannie imprezującej w nocnych klubach? Nic podobnego! Oglądają zdjęcia pięknej, bogatej kobiety, która fotografuje swoje szczęśliwe, luksusowe życie u boku ukochanego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA IVANKI >>

Ivanka TrumpScreen z Instagram.com/Ivanka Trump

alex

Więcej o:
Komentarze (8)
Szczęśliwe życie u boku ukochanego. Nuda? Nic podobnego! Zdjęcia dziedziczki gigantycznej fortuny hitem Instagramu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 87 razy 79

  To, co się rzuca w oczy, to to, ze dzieci to dzieci, a rodzina jest rodziną. Luksus nie jest na pierwszym planie. W tym wyrosła, więc dla niej to normalka, no i łatwiej o szczęście, jak nie trzeba się martwić o byt. Pieniądze dają komfort życia i wolność. Żyć łatwiej i przyjemniej, nawet powiedzenie, że zdrowia za nie nie kupisz, nie do końca jest prawdą, bo łatwiej chorować, a nawet przeżyć, jak ma się na to środki. Jednak nie wszyscy bogacze maja udane życie rodzinne, ona póki co ma, i nie powinna kusić losu pokazując swoją sielankę całemu światu. Na prawdę nie brak świrów, których te słodkie obrazki mogą wkurzyć... Lepiej ich nie kusić ...

 • lukrecja_b

  Oceniono 11 razy 11

  Czy ktos moglby w koncu usunac ten wku...ajacy flash z Ciupa?!! Nie mozna przeczytac tekstu obok bo oczy bola.

 • lukrecja_b

  Oceniono 4 razy 4

  Czy ktos moglby w koncu wylaczyc ten wku...ajacy flash z nie mniej wku...ajaca Ciupa?!!! Nie mozna przeczytac tekstu obok, bo oczy bola.

 • Marysia Cieplak

  Oceniono 160 razy -42

  Tak jest spełnioną matką który roczny synek widzi tylko wieczorami. Jeżeli chcesz mieć dzieci musisz poświęcić im trochę swojego czasu bo one tego potrzebują a nie niani. A jeśli ktoś decyduje się pracować po 16 h na dobę to nie powinien dzieci mieć w tym samym czasie.

 • komentarzyca

  Oceniono 76 razy -42

  takie miny pozowane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX