Jimmy Fallon pokazał, jak to się robi. To najlepsza okładka z dzieckiem, jaką widzieliśmy

Córka aktora wygląda obłędnie!

Jimmy Fallon pojawił się na okładce najnowszego wydania magazynu "People". Podczas sesji towarzyszyła mu córeczka. Naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych okładek gwiazd z dziećmi.

Jimmy Fallon w sesji pojawia się w szarym garniturze i różowym krawacie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego mała córka jest ubrana dosłownie tak samo.

Jimmy FallonPeople.com

Polskie gwiazdy też wielokrotnie próbowały swoich sił, biorąc udział w podobnych sesjach.  Jednak klimat tych okładek jest znacznie bardziej ckliwy i pompatyczny w porównaniu  z niewymuszoną i radosną Jimmy'ego Fallona dla "People".

PeeR

Więcej o:
Komentarze (1)
Jimmy Fallon pokazał, jak to się robi. To najlepsza okładka z dzieckiem, jaką widzieliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • cerrie

    Oceniono 28 razy -16

    Mam tylko jedno pytanie do redaktorów plotka. Po jaką ch***rę wrzuciliście trzykrotnie to samo zdjęcie? Musiałam 8 razy kliknąć żeby 3 razy zobaczyć to samo zdjęcie. Nie żebym była leniwa, ale to wkurza mnie jeśli ktoś zapycha mi czas na klikanie jednym i tym samym :-/ Co do samego tatuśka. Czyżby ta przebieranka miała świadczyć o marzeniach owego tatuśka, co do tego kim miałaby zostać jego córa w przyszłości ;-) A może tatusiek tą stylizacją chciał powiedzieć "To moja córka"? Jeśli tak to jak dla mnie dość kiepski pomysł, bo nasuwa myślenie że on uważa że jego córka tak bardzo jest do niego podobna, że lubi wszystko to samo co on. A niestety wbrew temu że rodzice by chcieli, aby ich dzieci były klonami ich samych, to tak nie jest, bo dzieci często diametralnie się różnią od swoich rodziców. Mnie się szczerze powiedziawszy średnio, to zdjęcie podoba. Nie wiem czemu ale mam awersję do ludzi,l którzy lubią udziwniać swoje dzieci, i przebierać ku uciesze dorosłych. No chyba że tatusiek w ten sposób, manifestuje swoją nienawiść do wszystkiego, co jest związane z generacją gender he he ;-) Ciekawe co dzieciak za naście lat powie o tym zdjęciu :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX