Kłopoty w raju? "Ciało astralne" w sushi barze. Nie chcieli pozować razem do zdjęć

Kłopoty w raju? Podobno. Tabloidy donoszą, że między Agnieszką Włodarczyk a Mikołajem Krawczykiem dochodzi ostatnio do kłótni. Żeby zaprzeczyć tym plotkom, przyszli razem na imprezę, ale...

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przez wiele miesięcy uchodzili za parę idealną. Ostatnio jednak coraz częściej pojawiają się w kolorowej prasie sugestie, że zakochani mają mały kryzys. Podobno para ma dosyć imprez, fotoreporterów i ciągłego bycia w centrum uwagi.

Krawczyk i Włodarczyk przyzwyczaili nas do tego, że perfekcyjnie potrafią pozować do zdjęć, lecz tym razem wydawali się zmęczeni. Na ich twarzach zabrakło wystudiowanego uśmiechu, trzymali się za rękę jakby na pokaz i nie zamienili ze sobą nawet słowa. Widać, że męczą się, pozując razem do zdjęć. Czyżby w astralnym raju pojawił się jakiś kosmiczny kryzys? - czytamy w "Fakcie".

Jak mają się te doniesienia do rzeczywistości? Włodarczyk i Krawczyk imprez nie unikają. Wręcz przeciwnie - ostatnio pojawiają się na każdym możliwym evencie. Choć faktycznie pozować wspólnie do zdjęć nie chcieli. Nie stanęli na ściance, nie pozowali fotoreporterom.

<<< ZOBACZ, JAK PARA UNIKAŁA WSPÓLNYCH ZDJĘĆ >>>

Mamy jednak wrażenie, że nie jest to spowodowane kłopotami w związku, lecz chęcią zniknięcia z pierwszych stron gazet. Zakochani mogą w końcu mieć już dość poświęcanej im uwagi tym bardziej, że skupia się ona przeważnie na ich uczuciu, a nie pracy artystycznej.

aga

Więcej o:
Komentarze (8)
Kłopoty w raju? "Ciało astralne" w sushi barze. Nie chcieli pozować razem do zdjęć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 68 razy 62

  W odniesieniu do nich co to znaczy praca artystyczna?
  Wystawanie na ściankach?
  Artyzm w pełnej krasie...

 • pata.m

  Oceniono 43 razy 33

  Ja pie..., pomijając już fakt, że byliby nawet ładną parą, gdyby nie te wszystkie jazdy z zostawianiem laski z dziećmi i z chrzanieniem o ciałach astralnych, to kurde, ludzie zwykle idą do baru z sushi, żeby jeść, a nie - pozować do zdjęć! WTF?

 • do_podziwu

  Oceniono 31 razy 17

  "Kłopoty w raju? Kryzys w związku? "
  - tytul - a pozniej konkluzja -:)))
  -"Mamy jednak wrażenie, że nie jest to spowodowane kłopotami w związku, lecz chęcią zniknięcia z pierwszych stron gazet."
  A wystarczylo napisac
  - Wlodarczyk i Krawczyk porobuja zniknac z pierwszych stron gazet - tylko "klikalnosc " byla by mniejsza i "kombinujemy" . -:))

 • knekar

  Oceniono 18 razy 10

  ciekawe jak długo to jeszcze potrwa...

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 9

  ide wpie.... cos do baru a tu" dziennikarze" z"nienacka"zdjatka robią...

 • komentarzyca

  Oceniono 38 razy 4

  może Mikołajek przemyślał powiedzenie ''zamienił stryjek siekierkę na kijek'' i chcę wrócić do Anetki ale za późno ...

 • komentarzyca

  Oceniono 34 razy -2

  mikołaj przemyślał powiedzenie ''zamienił stryjek siekierkę na kijek'' i chce wrócić do anety ,przy której na nowo by rozbłysł i ciągnął kasę

 • qula

  Oceniono 8 razy -6

  w kazdym malzenstwie bywa kryzys,to normalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX