Woźniak-Starak ma dość plotek o romansie z Bachledą-Curuś? Na imprezę przyszedł w towarzystwie pięknej brunetki

Pojawił się na środowym otwarciu sushi baru.

Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. I to właśnie przysłowie odpowiedzialne jest za ostatnie plotki, które zawładnęły pierwszymi stronami tabloidów i kolorowych gazet. Rozpisywały się one o romansie byłych kochanków.

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak spotykali się ze sobą od 2003 roku przez 2 lata. Związek nie przetrwał. Alicja wyjechała za granicę, gdzie rozwijała swoją karierę. Po rozstaniu jednak przez wiele lat przyjaźnili się. Gdy aktorka była w Polsce, spotykała się z synem milionera. Serdeczne uczucia kolorowe pisma mogły pomylić jednak z rozpalonym na nowo żarem uczuć.

Na środowym otwarciu nowego warszawskiego sushi baru Piotr Woźniak-Starak pojawił się w towarzystwie pięknej brunetki.

<< ZDJĘCIA PIĘKNEJ ZNAJOMEJ WOŹNIAKA-STARAKA >>

Jak słusznie zauważył jeden z internautów, znajoma syna milionera, to Katarzyna Jordan, żona Sebastiana Kulczyka. Razem chętnie pozowali fotoreporterom. Nie wiemy, czy tym milioner w ten sposób chciał odwrócić uwagę od plotek o romansie z A.B.C. Jeśli tak, to na chwilę mu się to udało.

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Woźniak-Starak ma dość plotek o romansie z Bachledą-Curuś? Na imprezę przyszedł w towarzystwie pięknej brunetki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 39 razy 35

  Gość jest mega niewyględny. I wyraz twarzy nieskalany jedną myślą, a w zasadzie wygląda jak ujarany.

 • Dsads Sdsads

  Oceniono 9 razy 9

  Przecież to Katarzyna Jordan - żona młodego Kulczyka.

 • do_podziwu

  Oceniono 10 razy 6

  aga - drobna "oszustko" - "Okazuje się jednak., że znajoma syna milionera, to Katarzyna Jordan," -dopisalas to zdanie po przeczytaniu komentarzy - przeczytaj teraz tytul art. jaki "splodzilas" i juz nic nie UDOWADNIAJ tylk poprosc kogos "wazniejszego" o kilka dni wolnego .(dla dobrego samopoczucia - naszego i Twojego) -:))

 • plotek

  Oceniono 6 razy 0

  Macie całkowitą rację, nie poznaliśmy od razu Katarzyny Jordan. Dziękujemy Wam jednak za zwrócenie uwagi i serdecznie przepraszamy za wpadkę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX