Zamieszanie medialne spłoszyło Kasię Tusk? "Postanowiła przełożyć ślub. Nie spodziewała się, że..."

Jednak nie w połowie czerwca.

"Nie spodziewała się, że informacja o uroczystości przedostanie się do mediów, a zależy jej, aby była to cicha uroczystość" - Kasia Tusk najwyraźniej zmieniła plany ślubne pod wpływem mediów.

Kasia Tusk i Stanisław Cudny planowali wziąć cichy ślub w połowie czerwca, jednak, jak donosi informator serwisu Afterparty.pl, ze względu na zainteresowanie mediów został odłożony.

Ślub miał się odbyć w połowie czerwca, ale Kasia postanowiła go przełożyć. Nie spodziewała się, że informacja o uroczystości przedostanie się do mediów, a zależy jej, aby była to cicha uroczystość. Niektórzy namawiali ją nawet na ślub za granicą, ale chodzi tu o córkę urzędującego premiera, więc taki scenariusz nie wchodzi w grę. Ceremonia została przełożona i na pewno odbędzie się latem, ale o konkretnej dacie i miejscu wie tylko Kasia i bardzo wąskie, zaufane grono najbliższych.

Teraz, kiedy sprawa stała się nagłośniona, będzie zapewne jeszcze trudniej zachować dyskrecję. Tym bardziej, że para już od początku planowała cichą uroczystość.

Kasia chce uniknąć zamieszania, jakie towarzyszyło ceremonii Oli Kwaśniewskiej - mówił w kwietniu znajomy blogerki w tygodniku "Rewia".

Kasia Tusk i Staszek CudnyWBF

alex

Więcej o: