Zamieszanie medialne spłoszyło Kasię Tusk? "Postanowiła przełożyć ślub. Nie spodziewała się, że..."

Jednak nie w połowie czerwca.

"Nie spodziewała się, że informacja o uroczystości przedostanie się do mediów, a zależy jej, aby była to cicha uroczystość" - Kasia Tusk najwyraźniej zmieniła plany ślubne pod wpływem mediów.

Kasia Tusk i Stanisław Cudny planowali wziąć cichy ślub w połowie czerwca, jednak, jak donosi informator serwisu Afterparty.pl, ze względu na zainteresowanie mediów został odłożony.

Ślub miał się odbyć w połowie czerwca, ale Kasia postanowiła go przełożyć. Nie spodziewała się, że informacja o uroczystości przedostanie się do mediów, a zależy jej, aby była to cicha uroczystość. Niektórzy namawiali ją nawet na ślub za granicą, ale chodzi tu o córkę urzędującego premiera, więc taki scenariusz nie wchodzi w grę. Ceremonia została przełożona i na pewno odbędzie się latem, ale o konkretnej dacie i miejscu wie tylko Kasia i bardzo wąskie, zaufane grono najbliższych.

Teraz, kiedy sprawa stała się nagłośniona, będzie zapewne jeszcze trudniej zachować dyskrecję. Tym bardziej, że para już od początku planowała cichą uroczystość.

Kasia chce uniknąć zamieszania, jakie towarzyszyło ceremonii Oli Kwaśniewskiej - mówił w kwietniu znajomy blogerki w tygodniku "Rewia".

Kasia Tusk i Staszek CudnyWBF

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Zamieszanie medialne spłoszyło Kasię Tusk? "Postanowiła przełożyć ślub. Nie spodziewała się, że..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 1234qwerty

  Oceniono 36 razy 20

  Kolejne pierdu pierdu

 • forfiter_jr

  Oceniono 44 razy 18

  Niech sobie zrobią wesele na Seszelach, albo na Syberii - tam pismaki raczej nie dotrą.
  No i będzie cudnie.

 • fanizymiko

  Oceniono 72 razy 10

  Taa zamieszanie ...

  Prawda pewnie jest taka, że chce zaprosić na ślub brata ale ojcu się to nie podoba. Bo teraz w gorącym okresie przedwyborczym wspólna fotka Donka z Józefem Bąkiem to komplikacja - a jak się by jeszcze na tej fotce usmiechali to juz w ogóle medialna masakra.:))

  Młodego tak ukryto przed mediami, że wygląda na to że szybciej nasza dzielna Policja namierzy tego debila z beemki niż dziennikarze Bąka:))

  Co tam, że premier "wykańcza" politycznie swoich współpracowników. Teraz grilluje Schetynę a Bąka "odstrzelił" bez żalu:)))

 • marycha1

  Oceniono 3 razy 1

  Nie przełożyła, tylko na razie nie miała w planie ! Powiedział kiedyś o tym premier zapytany przez dziennikarzy. A swoją drogą to dziennikarze przesadzają z kreowaniem rzeczywistości,

 • qula

  Oceniono 25 razy 1

  jakby chciala bez rozglosu,to by to zrobila zaden problem ,ale im celebrytom wszystkim oto chodzi zeby rozglos byl jak najwiekszy,im wiekszy tym lepszy.

 • apostazjakatole

  Oceniono 67 razy -3

  a raczej sie targuja ktore czasopismo da wiecej kasy za wylacznosc na artykul dotyczacy slubu, przetarg przedluzono, licytujcie sie haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX