Nam Opole upłynęło pod znakiem... brzucha i piersi Kożuchowskiej. Wam nie? To popatrzcie na TE NOWE ZDJĘCIA

Chyba nikt nie oglądał Festiwalu dla muzyki, co?
Opole pod znakiem brzucha Kożuchowskiej Chyba nikt nie oglądał Festiwalu dla muzyki, co? W Opolu pokazała Małgorzata Kożuchowska pokazała zaokrąglony ciążowy brzuch opięty dopasowaną kreacją 51. KFPP w Opolu wrażenie zrobił muzyką i oprawą artystyczną. Nie, nie oszukujmy się... Skłonni jesteśmy jednak uwierzyć, że telewizor włączyliście tylko po to, żeby w końcu przekonać się na własne oczy, czy Małgorzata Kożuchowska rzeczywiście spodziewa się dziecka. I zobaczyliście! - Od dziecka marzyłam, aby stanąć na scenie w Opolu. W najbardziej niespodziewanym i niezwykłym momencie mojego życia to marzenie się spełnia - powiedziała w trakcie imprezy. W piątek aktorka odsłoniła kawałek zaokrąglonego już mocno brzucha i wyeksponowała piersi. W niedzielę było jeszcze ciekawiej - nie założyła stanika! Nagie plecy osłaniała jedynie cienka siateczka, a piersi zakryte były przyszytymi do tkaniny skrawkami materiału. Odważnie! Na scenie pokazała się także w białej sukience, która chyba jak żadna wcześniejsza podkreśliła ciążowy brzuszek. Wcześniej na próbach Kożuchowska pokazała się z kolei bez makijażu. Jak wyglądała? No cóż, trzeba przyznać, że przyszła mama wprost promienieje. I choć jej cera wygląda nieskazitelnie, nie można tego powiedzieć niestety o wszystkich ostatnich kreacjach.

Choć o jej ciąży mówił każdy, ona sama nie potwierdzała plotek. W Opolu pokazała jednak dowód - zaokrąglony brzuch opięty dopasowaną kreacją. Ale to nie wszystko, co odsłoniła!

51. KFPP w Opolu wrażenie zrobił muzyką i oprawą artystyczną. Nie, nie oszukujmy się... Skłonni jesteśmy jednak uwierzyć, że telewizor włączyliście tylko po to, żeby w końcu przekonać się na własne oczy, czy Małgorzata Kożuchowska rzeczywiście spodziewa się dziecka. I zobaczyliście!

Od dziecka marzyłam, aby stanąć na scenie w Opolu. W najbardziej niespodziewanym i niezwykłym momencie mojego życia, to marzenie się spełnia - powiedziała w trakcie imprezy.

W piątek aktorka odsłoniła kawałek zaokrąglonego już mocno brzucha i wyeksponowała piersi. W niedzielę było jeszcze ciekawiej - nie założyła stanika! Nagie plecy osłaniała jedynie cienka siateczka, a piersi zakryte były przyszytymi do tkaniny skrawkami materiału. Odważnie!

< ZDJĘCIA ODWAŻNYCH KREACJI KOŻUCHOWSKIEJ W OPOLU >

Na scenie pokazała się także w białej sukience, która chyba jak żadna wcześniejsza podkreśliła ciążowy brzuszek.

Wcześniej na próbach Kożuchowska pokazała się z kolei bez makijażu. Jak wyglądała? No cóż, trzeba przyznać, że przyszła mama wprost promienieje. I choć jej cera wygląda nieskazitelnie, nie można tego powiedzieć niestety o wszystkich ostatnich kreacjach.

W komentarzach pojawiły się już pierwsze głosy krytyki odnośnie pierwszej, czarnej spódnicy i błyszczącego topu.

Małgorzata Kożuchowska Plotek.pl

Szczerze mówiąc nam o wiele bardziej nie podoba się koralowy, satynowo-falbianiasty koszmarek z trzeciego dnia. Cóż, każdemu czasem zdarzy się wpadka, a na tle wszystkich gości i całego festiwalu Kożuchowska i tak była jego najbardziej stylowym "elementem" festiwalu.

aga

Więcej o:
Komentarze (23)
Nam Opole upłynęło pod znakiem... brzucha i piersi Kożuchowskiej. Wam nie? To popatrzcie na TE NOWE ZDJĘCIA
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 127 razy 113

  "Nam Opole upłynęło pod znakiem... brzucha i piersi Kożuchowskiej. Wam nie?"
  No mi nie. Mnie upłynęło pod dużo bardziej ambitnymi i emocjonującymi zajęciami - np. na koszeniu trawnika

 • justseb72

  Oceniono 146 razy 76

  Ta pani nie powinna brać się za występy na żywo: barwa głosu jak z reklamy pampersów, fatalna dykcja, zero intonacji i jakiejkolwiek emocji; polakierowany kawał drewna. I dotego brak refleksu i pożal się Boże ten jej "dowcip". Gdzie te czasy, gdy do konfenansjerki przywiązywano równie dużą wagę jak do poziomu piosenek festiwalowych...

 • zofka

  Oceniono 94 razy 68

  Lansowanie ciezarnej Kozuchowskiej we wszystkich mediach powoduje to, ze ludzie zaczynaja jej nie lubic, czyzby mediom o to chodzilo? W prasie kolorowej: Kozuchowska w ciazy, na wszystkich portalach: Kozuchowska w ciazy.
  Moze to nie jest typowe, ze 43 letnia kobieta oczekuje pierwszego dziecka, ale nie jest tez wydarzenie rangi swiatowej. I jakby bylo malo, Festiwal piosenki i znow Kozuchowska w ciazy. Moze wreszcie media troche przystopuja?

 • do_podziwu

  Oceniono 46 razy 40

  "Nam Opole upłynęło pod znakiem... brzucha i piersi Kożuchowskiej....." -
  aga -Tytul wystarczajaco krotki by przeczytac, jednak zbyt dlugi by zrozumiec? -:)))

 • marycha1

  Oceniono 68 razy 36

  Oglądałam wczorajszy koncert z Opola. Koncert był bardzo ładny, jedno co mi się nie podobało to Kożuchowska !!! Po co ją zapraszają ? Wyglądała i zachowuje się jak kwoka, najmądrzejsza, najważniejsza i wprost odpychająca ! Dość tego babska !!!

 • wladek

  Oceniono 45 razy 35

  nam nie

 • waldus059

  Oceniono 45 razy 19

  a mnie to wali czy beben na wypukły czy też wgięty

 • dziwne

  Oceniono 11 razy 7

  Odpowiedzcie sobie na pytanie Plotek: Kim jesteście skoro cały koncert gapiliście się na cycki?

 • krzywy_ryj

  Oceniono 9 razy 5

  Poczekam na filmik z porodu. Może będzie pokazana wypadająca wątroba...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX