Niedawno księżna Charlene ogłosiła, że jest w ciąży. Jej ojciec wygadał się, że... to będą BLIŹNIAKI!

Gratulacje dla pary książęcej z Monako.

"Mój przyjaciel ze szkoły zadzwonił do mnie, żeby powiedzieć, że jego córka będzie mieć bliźniaki" - napisał na Twitterze przyjaciel ojca księżnej Monako.

Pod koniec maja książę Albert i księżna Charlene powiadomili opinię publiczną, że zostaną rodzicami. Teraz okazało się, że szczęście jest podwójne, bo księżna prawdopodobnie spodziewa się bliźniaków. Tę wiadomość ujawnił na Twitterze, prezenter telewizyjny z RPA, Derek Watts, który jest przyjacielem ojca księżnej, Mike'a Wittstocka.

Mój stary przyjaciel ze szkoły w Bulawayo Mike Wittstock zadzwonił do mnie, żeby powiedzieć, że jego córka będzie mieć bliźniaki. Gratulacje dla Księżnej Charlene i Alberta! - napisała na Twitterze.

Derek WattsScreen z Twitter.com/DerekWatts

Książę Albert i księżna CharleneAP/Uncredited

Książę Monako ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Życie i edukacja dzieci wspierane są wielką fortuną księcia, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu. Dopiero dzieci zrodzone z małżeństwa z księżną mogą być spadkobiercami królewskiej fortuny i oczywiście kandydatami do tronu. Książę Albert i była pływaczka olimpijska są małżeństwem od 2011.

Vic

Więcej o: