To zdjęcie mówi więcej niż tysiące słów. Chłopiec zemdlał, a para książęca...

Za to królowa Elżbieta II...

Etykieta etykietą, ale w sytuacji granicznej para książęca reaguje naturalnym, ludzkim odruchem. Kiedy w trakcie przemówienia królowej Elżbiety II w Izbie Lordów zemdlał jeden z towarzyszącej jej chłopców, oboje zareagowali instynktownie .

Kiedy królowa Elżbieta II wygłaszała przed angielskimi parlamentarzystami przemówienie dotyczące planów rządu, nie dalej jak 5 metrów od niej zemdlał jeden z towarzyszących jej chłopców do pomocy. Książę Karol i księżna Kamila, którzy siedzieli tuż obok chłopca, zareagowali odruchowo, wyciągając w jego kierunku ręce, jakby chcieli mu pomóc.

Książę Karol i Kamila z niepokojem patrzyli, jak lokaje rzucili się chłopcu na pomoc, a potem wynieśli z Izby Lordów - czytamy na Dailymail.co.uk.

Choć incydent wyglądał poważnie, w żaden sposób nie wpłynął na królową Elżbietę, która jak gdyby nigdy nic kontynuowała odczyt.

Jej Królewska Mość, jak zawsze, okazała się profesjonalistką - skomentował to konserwatywny poseł Mark Pritchard - informuje Telegraph.co.uk.

Możliwe, że zachowanie królowej było profesjonalne i jedyne właściwe w tych okolicznościach, my jednak wciąż patrzymy na zdjęcie z obojętną królową i zaniepokojoną parą książęcą. To zdjęcie mówi więcej, niż tysiąc słów, a przede wszystkim pokazując całą historię w pigułce, pozwala sobie wyrobić własne zdanie o incydencie.

Książę Karol, księżniczka Kamila, królowa Elżbieta IIREUTERS/SUZANNE PLUNKETT

Książę Karol, księżniczka Kamila, królowa Elżbieta IIREUTERS/SUZANNE PLUNKETT

Książę Karol, księżniczka Kamila, królowa Elżbieta IIREUTERS/SUZANNE PLUNKETT

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
To zdjęcie mówi więcej niż tysiące słów. Chłopiec zemdlał, a para książęca...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • russel

  Oceniono 516 razy 460

  "...zareagowali odruchowo, wyciągając w jego kierunku ręce, jakby chcieli mu pomóc."

  Rany, jacy troskliwi i współczujący ludzie. Normalnie się ku...... wzruszyłem.

 • sensacja

  Oceniono 284 razy 270

  Królowa patrzyła na kartki,z których czytała, nie widziała tego, co się działo dookoła. Książę Karol z małżonką nie mieli co robić, więc się rozglądali. Widać to wszystko wyraźnie na zdjęciach, a Plotek już podjudza do oskarżenia Kólowej o znieczulicę. Książę z Księżną widzieli, ale jakoś nie zerwali się, żeby pomagać, zdaniem Plotka wyciągnięcie rąk w kierunku chłopca świadczy o ich "ludzkich" odruchach, gdyby inni go nie podtrzymali, chłopak rozbiłby sobie głowę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 137 razy 131

  Ludzie, a Ela to ile ma lat? Trudno od niej oczekiwać spostrzegawczości, refleksu i wspaniale działającego wzroku i słuchu.

 • ninurta

  Oceniono 152 razy 112

  a co niby miała zrobić? rzucić się na ratunek? dzieciakiem miał się kto zająć

 • woda_sodowa

  Oceniono 104 razy 94

  Chyba KSIĘŻNA Kamilla, NIE książniczka ! Księżniczka to CÓRKA Księcia, jego żona to Księżna!!!
  Panowie "ŻURNALIŚCI", do jakich szkół chodziliście???KTO Wam dał dyplom???

 • osmiol

  Oceniono 77 razy 65

  A mogli skopać!

 • white_lake

  Oceniono 53 razy 39

  po co te dzieci tam były? paziowie króla Zygmunta czy jaka cholera?

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 71 razy 37

  Oj Plotki , Plotki... ! A gdzie Wasza - etykieta ? Wasze profesjonalne zachowanie - czepić się Jej Królowskiej Mości ! Co żeście się podbudowali , to Wasze.
  A para książęca dobrana , są szczęśliwi ze sobą nareszcie.

 • anasa

  Oceniono 1 raz 1

  I tak oto powstał wielkoformatowy monarszy portret reprezentacyjny, który bezlitośnie obnaża całą moralną nędzę dostojnych osób, wyzierającą spoza powierzchownego przepychu i oficjalnej pompatyczności. Skontrastowanie rzeczywistości z pozorami ociera się wręcz o karykaturę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX