Małgorzata Socha schudła aż o dwa rozmiary! Swoją metamorfozę zawdzięcza...

Udało jej się wrócić do formy po ciąży.

Małgorzata Socha deklarowała wielokrotnie, że przez lata była "typem pączka". Po porodzie starała się wrócić do dawnej sylwetki. Udało jej się osiągnąć swój cel i teraz Socha z dumą może nosić ubrania, w których pokazywała się przed ciążą.

Małgorzata Socha po ciąży wróciła już do swojego dawnego rozmiaru, czyli do 36. Remedium okazały się rozsądna dieta i aktywność fizyczna. W wywiadzie dla magazynu "Flesz" wyznała, że podstawą jej życia jest bieganie i zdrowe jedzenie. Dzięki nim nie musi kupować już ubrań w rozmiarze 40.

Uważam, ze najważniejszy jest rozsądek. Ja przede wszystkim zdrowo się odżywiam i biegam. Niesamowitą motywacją jest dla mnie książka Beaty Sadowskiej. Podobnie jak ona biorę dziecko do wózka i idę biegać.

Dla Sochy idealnym rozwiązaniem jest aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Jednak dopadają ją chwile zwątpienia. Wtedy ponownie sięga do niezawodnej książki:

Otwieram wtedy w książce rozdział "Jak tu nie biegać", dotyczący motywowania się, i od razu czuję się gotowa do wyjścia! Bieganie traktuję jako fajny sposób na ruch i spędzanie czasu, w maratonie raczej nie wystartuję - dodaje aktorka.

Aktorka biega zazwyczaj trzy bądź cztery razy w tygodniu, zabierając ze sobą na treningi Zosię - swoją córkę. Jej stylem życia zachwycają się także znajomi aktorki, którzy podkreślają, jak ważne jest dla młodej mamy zdrowe odżywianie:

Małgosia nigdy nie stosowała żadnej morderczej diety. Po prostu racjonalnie się odżywia.

Co więcej, Socha podobno stara się wprowadzać w tajniki zdrowego tryby życia swoją córkę. Zapisała Zosię do Little Gym, jak podaje magazyn, miejsca, gdzie maluchy mogą się bezpiecznie wyszaleć. Socha stawia na sport, dlatego również w swoim nowym domu szykuje specjalne miejsce ćwiczeń - minisiłownię.

Swoją nową sylwetką Socha zachwyciła wszystkich na imprezie z okazji 25-lecia lodów Magnum. Aktorka zaprezentowała się wówczas w sukni Dawida Wolińskiego.

Małgorzata SochaKapif

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA WCZEŚNIEJ >>

Mix

Więcej o:
Komentarze (6)
Małgorzata Socha schudła aż o dwa rozmiary! Swoją metamorfozę zawdzięcza...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • boo.boo

  Oceniono 51 razy 49

  no tak- noszenie rozmiaru 40 to faktycznie duży problem i trauma życiowa- zwłaszcza jak ktoś ma 175 cm wzrostu np. No litości redaktorzyny- wypadałoby podać ile ona ma wzrostu bo jak ktoś ma 150 cm i to w kapeluszu to faktycznie wtedy rozmiar 40 to trochę za dużo.

 • goodbaby

  Oceniono 60 razy 40

  jej córka nazywa się Zocha Socha?

 • muminos1975

  Oceniono 25 razy 25

  po 1. nigdy nie była tłusta jakos
  po 2. zachowuje sie normalnie to i lekko chudnie , zwyczajnie je, i czasami pobiega :)

 • marta3475

  Oceniono 40 razy 12

  ta kobita ma zawsze udane stylizacje :)

 • fragranto

  Oceniono 6 razy 2

  bieganie super sprawa i daje szybkie efekty. Brawo Małgosia za determinację

 • kaufman

  Oceniono 8 razy 2

  6/13 - co za koszmar...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX