Chodakowska w ledwie osłaniającym ciało bikini. Nie zrobiła wrażenia: Żylasty babochłop, zero kobiecości

Internauci ostro krytykują jej wyrzeźbioną sylwetkę.

"W modelu sylwetki, jaki pani proponuje, zaczyna brakować pierwiastka kobiecego! Wolę kobiece kształty niż przesyconego testosteronem żylastego babochłopa" - Ewa Chodakowska musiała zmierzyć się z ostrą krytyką zbyt widocznego już według internautów "sześciopaku".

Choć wśród pań panuje ostatnio moda na super szczupłe sylwetki, ciało Ewy Chodakowskiej pozbawione choćby miligrama tłuszczu nie każdemu się podoba. Trenerka pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z urlopu w słonecznej Grecji. Na zdjęciach szaleje na plaży lub pręży się przed lustrem. Internauci nie są zachwyceni. Sugerują, że Chodakowska zatraca swoją kobiecość, a "sześciopak" na brzuchu wygląda zbyt męsko.

Ewa Chodakowska Facebook.com/chodakowskaewa

Ewa ChodakowskaFacebook.com/chodakowskaewa

Trenerka nie pozostawiła dziesiątek złośliwości bez komentarza. Przekonuje, że umięśniony mężczyzna lubi umięśnione kobiety. W tym tkwi według niej cały sekret niemiłych komentarzy. Zapewnia także, że zarówno ona jak i jej mąż są fanami takich właśnie wysportowanych sylwetek.

Ewa ChodakowskaFacebook.com/chodakowskaewa

A Wy jakie ciała wolicie oglądać? Wyrzeźbione czy z odrobiną "tłuszczyku"?

aga

Więcej o:
Komentarze (27)
Chodakowska w ledwie osłaniającym ciało bikini. Nie zrobiła wrażenia: Żylasty babochłop, zero kobiecości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 224 razy 152

  jak baba jest gruba to zle, jak jest chuda to tez zle bo pewno anorektyczka, sport tez zle bo babochlop... ludziom to dogodzic nie mozna.

 • fanizymiko

  Oceniono 193 razy 77

  Jaki jest koń każdy widzi...

  Jaka jest Chodakowska też każdy widzi ... niestety

 • pannamigootka

  Oceniono 106 razy 72

  hehe te opinie jej nie interesują , to dlaczego ciągle ,wystawia to swoje ciałko na ocenę innych?Uwielbiam też hasło ładnego pt. ,że uroda to nie jest ważna a bogatego, że pieniądze nie są ważne . To zróbmy eksperyment ładnemu zabierzmy urodę a bogatemu pieniążki , ciekawe co się stanie

 • amelias.

  Oceniono 66 razy 32

  Czy ona jest ślepa czy na siłę chce coś udowodnić? Strój jest dziewczęcy i taki lekko frywolny, i pasuje do takiej zalotnej osoby, a nie do napakowanej mięśniami trenerki. Ja mam raczej wrażenie, że to już jest jakieś zaburzenie psychiczne jak w anoreksji czy bulimii, że ona nie potrafi spojrzeć na siebie bardziej krytycznie.

 • browaryr

  Oceniono 106 razy 30

  brakuje jej tylko pi.siora i brody...-kwintesencja kobiecosci z tego kunia....

 • lolka26

  Oceniono 64 razy 24

  kon albo koza ...trudno sie zdecydowac, chyba cyc jej opadl :( miesni piersiowych brak?...

 • m_ako

  Oceniono 39 razy 15

  Ten Chodakowski to kto? Jakaś rodzina z tym z Eurowizji?

 • koja

  Oceniono 157 razy 11

  A kobiece kształty to jakie: wielki biust , tyłek i talia osy?Kobiece kształty mogą być różne. I ten facet śmie twierdzić, że to nie hejt. "Włazi" z buciorami na czyś profil, krytykuje i obraża. Niech nie patrzy, niech ogląda seksowne kociaki o kobiecych kształtach. A mi zaczyna brakować u mężczyzn tego podstawowego pierwiastka....tego męskiego. Co to za facet, który śledzi "babskie"strony na fb.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 19 razy 7

  I właśnie dlatego nie ćwiczę "z Chodakowską"...;) Polecam stary dobry Callanetics, oczywiście z UMIAREM :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX