Dziwne zachowanie Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego na imprezie. "Para zakazała robić im wspólne zdjęcia"

Trzymali się od siebie z daleka.

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński nie chcieli wspólnie pozować do zdjęć podczas wręczenia tegorocznych Kryształowych Zwierciadeł. Małżeństwo ma za sobą potężny kryzys, a to wydarzenie odświeża dawne wątpliwości.

W ubiegłym roku media obiegły pogłoski o romansie Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem (zobacz: Anna Maria Jopek ma romans? "Jej małżeństwo z Marcinem Kydryńskim od dawna jest fikcją"). W efekcie jej małżeństwo z popularnym dziennikarzem muzycznym Marcinem Kydryńskim miało stanąć na skraju załamania. Para na krótko rozstała się, potem wróciła do siebie, ale incydent na gali Kryształowych Zwierciadeł sugeruje, że między małżonkami wciąż nie jest najlepiej.

Tradycyjnej fotografii tych dwojga z imprezy jednak próżno szukać. A to dlatego, że piosenkarka pozowała chętnie, tyle że bez małżonka. Według relacji świadków para wręcz zakazała fotoreporterom robić im wspólne zdjęcia. Co więcej, podczas całej imprezy, być może dla pewności, trzymali się od siebie z daleka... - informuje "Życie na gorąco".

Pogłoski o romansie, który miał spowodować kryzys, miały też swoją dokumentację fotograficzną. W lipcu ubiegłego roku Anna Maria Jopek i Krzysztof Herdzin zostali sfotografowani nad morzem w trakcie romantycznego spaceru na którym nie szczędzili sobie czułości (zobacz: Czułe pocałunki na plaży, obejmowanie. Tak wyglądał spacer Anny Marii Jopek z... kolegą z zespołu). Jeżeli kryzys trwa dalej, to na takie zdjęcia jak poniższe przynajmniej na razie nie możemy liczyć.

Marcin Kydryński, Anna Maria JopekKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (6)
Dziwne zachowanie Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego na imprezie. "Para zakazała robić im wspólne zdjęcia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szary212

  Oceniono 23 razy 11

  przecież oni do stu lat nie są razem - sami puszczaliście jej zdjęcia na plaży z jakimś muzykiem, a teraz udajecie, że nie wiecie
  może gimbaza się wam zmieniła i obecna gimbaza nie wie?

 • babskim.zdaniem

  Oceniono 4 razy 2

  Też bym się z nim nie chciała fotografować. Bleee...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX