Razem, ale pod osobnymi... Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na finale "Bitwy o dom"

Wyzwanie to ubranie.
Rozenek i Majdan razem na finale "Bitwy" Wyzwanie to ubranie. Małgorzata Rozenek na finał "Bitwy o dom" przyszła z Radkiem Majdanem. Razem, ale jednak pod osobnymi parasolami. Para powoli przyzwyczaja nas do swojego widoku Piersi Małgorzaty Rozenek były w programie "Project Runway" sporym kłopotem dla Jakuba "Jacoba" Bartnika, jednak nie aż tak dużym, żeby nie poradził sobie z przygotowaniem jej kreacji do finałowego odcinka "Bitwy o dom". Małgorzata Rozenek na finał "Bitwy o dom" przyszła z Radkiem Majdanem. Razem, ale jednak pod oddzielnymi parasolami. Para powoli przyzwyczaja nas do widoku siebie razem. Perfekcyjna Pani Domu miała na sobie sukienkę zaprojektowaną przez zwycięzcę "Project Runway", "Jacoba", który niedawno w show Kuby Wojewódzkiego przyznał, że choć dobrze mu się pracowało z Rozenek jako modelką, to jednak uwzględnienie w projekcie jej piersi stanowiło dla niego spore wyzwanie. - Za duże, ciężko się szyje, ale jako facet uważam, że bardzo fajne. Nie dotykałem, ale... - tłumaczył wtedy. Wycięta pod samą szyją sukienka jest praktycznie pozbawiona dekoltu, jednak w żaden sposób nie maskuje seksapilu Małgorzaty Rozenek. Jest też na tyle krótka, że jej nogi możemy podziwiać w całej okazałości.

Piersi Małgorzaty Rozenek były w programie "Project runway" sporym kłopotem dla Jakuba "Jacoba" Bartnika, jednak nie aż tak dużym (nomen omen), żeby nie poradził sobie z przygotowaniem jej kreacji do finałowego odcinka "Bitwy o dom".

Małgorzata Rozenek na finał "Bitwy o dom" przyszła z Radkiem Majdanem. Razem, ale jednak pod oddzielnymi parasolami. Para powoli przyzwyczaja nas do widoku siebie razem. Perfekcyjna Pani Domu miała na sobie sukienkę zaprojektowaną przez zwycięzcę "Project Runway", "Jacoba", który niedawno w show Kuby Wojewódzkiego przyznał, że choć dobrze mu się pracowało z Rozenek jako modelką, to jednak uwzględnienie w projekcie jej piersi stanowiło dla niego spore wyzwanie.

Za duże, ciężko się szyje, ale jako facet uważam, że bardzo fajne. Nie dotykałem, ale... - tłumaczył wtedy.

Wycięta pod samą szyją sukienka jest praktycznie pozbawiona dekoltu, jednak w żaden sposób nie maskuje seksapilu Małgorzaty Rozenek. Jest też na tyle krótka, że jej nogi możemy podziwiać w całej okazałości.

TE ZDJĘCIA MÓWIĄ WIĘCEJ, NIŻ TYSIĄC SŁÓW>>

Małgorzata Rozenek Kapif

 

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Razem, ale pod osobnymi... Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na finale "Bitwy o dom"
Zaloguj się
 • mi_ia

  Oceniono 24 razy 18

  Teraz już wiadomo dlaczego Rozenek chodzi w rozpuszczonych włosach

 • adamcopper

  Oceniono 21 razy 13

  wlasnie widzialem majdana w galerii handlowej, wyglada jakby pil od miesiaca taki spuchniety i czerwony lol

 • bromba_bez_glus

  Oceniono 23 razy 11

  Ten kto wmówił Rozenek że ma zgrabne nogi jest mega trollem....

 • browaryr

  Oceniono 17 razy 11

  jak ktos zrobi zdjecie tej baby jak mruga to stawiam piwo.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 3 razy 1

  No to teraz już wiem, dlaczego nie mogę nigdzie kupić koszuli w rozmiarze 36, która jednocześnie nie rozłaziłaby się na moich cyckach. Bo to się trudno szyje :D

 • b_e_t_i

  Oceniono 2 razy 0

  Majdan zawsze lubił sztuczne cycki...

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 0

  Osobiście uważam, że babka jest bardzo zgrabna. Oczywiście, jak się uprzeć, to do wszystkiego można się przypiąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX