Pavlović po dwóch dekadach przerwy znów na parkiecie. Jej show w "TzG" zaskoczyło. I ta kreacja!

Gwiazda zaskoczyła świetną formą.

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Iwona Pavlović zachwycała nie tylko w jury "Tańca z Gwiazdami", ale także na parkiecie.

Mimo że atrakcji w finałowym odcinku nie brakowało, to Ivona Pavlović postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Po latach spędzonych za stołem jurorskim zdecydowała się wystąpić na parkiecie - i to po dwóch dekadach przerwy.

W 1995 roku zakończyła swoją zawodową karierę taneczną. I trzeba mieć odwagę, żeby po 20 latach znowu publicznie zatańczyć. I taką odwagę ma Czarna Mamba - powiedział Ibisz.

23-05-2014 Warszawa Final Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami foto: Daniel Wysocki/ONSDANIEL WYSOCKI/ONS/Daniel Wysocki/ONS

Taniec z GwiazdamiScreen z Polsat

Iwona dała na parkiecie prawdziwy popis umiejętności tanecznych, ale nie tylko. Od jurorki nie można było oderwać wzroku również ze względu na jej fantastyczne ciało i oryginalny strój. Stylizacja była bardzo dopracowana. Gwiazda założyła wysoko wiązane kozaki na obcasie, obcisłe body i złoty pas. Na głowie miała dobraną do całości złotą tiarę. Dekolt i rękawiczki wykończone były czarnymi kamieniami.

Iwona PavlovićDANIEL WYSOCKI/ONS/Daniel Wysocki/ONS

Widzieliście jej występ? Jak oceniacie taneczną stylizację Pavlović?

 

PeeR

Więcej o:
Komentarze (1)
Pavlović po dwóch dekadach przerwy znów na parkiecie. Jej show w "TzG" zaskoczyło. I ta kreacja!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • dziwne

    Oceniono 51 razy 47

    Ja nie rozumiem waszej polityki prowadzenia portalu. Robicie byle filmik składający się z galerii zdjęć, a jak macie pokazać jak ktoś tańczy to robicie galerie zdjęć zamiast pokazać film z tego co nie da się zobaczyć na slajdach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX