Alicja Bachleda-Curuś pierwszy raz tak szczerze o Farrellu: Nie czuję się skrzywdzona, nasze rozstanie...

Aktorka zabrała głos w sprawie związku z Farrellem.

"Nasze rozstanie nie było zaskoczeniem" - tymi słowami aktorka streściła najgłośniejszy swego czasu związek polskiego show-biznesu. Co jeszcze zdradziła A.B.C.?

Alicja Bachleda-Curuś do tej pory nieskłonna do rozmowy o sprawach prywatnych, wreszcie zabrała głos. W rozmowie z "Pani" wyznała, że rozstanie z Colinem Farrellem było do przewidzenia. Jest jednak wdzięczna za to, że aktor dokłada wszelkich starań, by ich kontakty wciąż przebiegały w życzliwej atmosferze.

Nie czuję się skrzywdzona, nasze rozstanie nie było zaskoczeniem. Natomiast moja miłość do Henia była na tyle mocna, że stanowiła priorytet i emocje nie mogły temu przeszkodzić. Ale do tanga trzeba dwojga, więc gdyby nie dobra wola drugiej strony, nie byłoby to możliwe. My z Colinem bardzo się staramy, mimo że nie jesteśmy razem, być ze sobą blisko, spędzamy w trójkę dużo czasu. Na razie Henio nie zadaje zbyt wielu pytań, ma zaledwie cztery lata i nie jest jeszcze gotowy na poważną rozmowę. Wydaje mi się jednak, że jest szczęśliwy - powiedziała aktorka w rozmowie z "Pani".

Alicja Bachleda-Curuś, Colin FarrellForum

Teraz najważniejszy jest syn aktorki, 4-letni Henryk.

Wiemy, że nie chodzi o nas, tylko o tego małego człowieka, dlatego nie było i nie ma między nami konfliktów, które mogłyby coś zepsuć. Myślę, że udało się nam ocalić bliskość i przyjaźń. Lubimy się i Henio to czuje - dodała Alicja Bachleda-Curuś.

Colin FarrellEastNews

A.B.C. długo nie chciała rozmawiać o związku z Farrellem. Nic dziwnego, bo swego czasu budził ogromne emocje i rozpisywały się o nim wszelkie możliwe tytuły prasowe. Zosia z "Pana Tadeusza", eksportowa polska aktorka - jak była wtedy odbierana przez media - zakochała się w hollywoodzkim amancie, cieszącym się opinią bawidamka. Para spotykała się od 2008 roku. W październiku 2009 urodził się ich syn, Henio. Para rozstała się w 2011 roku.

Vic

Więcej o:
Komentarze (4)
Alicja Bachleda-Curuś pierwszy raz tak szczerze o Farrellu: Nie czuję się skrzywdzona, nasze rozstanie...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qula

  Oceniono 46 razy 14

  a co niby mialaby powiedziec ,ze w dupe ja kopnal,bylo do przewidzenia.

 • Karolina Zoftt

  Oceniono 47 razy 13

  Farrell - niebieski ptak , a taki niestety musi być singlem . Szkoda , bo byłaby z nich para cudowna , lepsza od Angeliny i Brada.

 • lenore

  Oceniono 36 razy 6

  Tiaa, spedzaja w trojke duzo czasu Media zagraniczne od razu by to wylapaly. Colin nie chce widziec Ali, dlatego jak byl w Kraku zostal w hotelu. To on jej unika, a nie odwrotnie.

 • maro7

  Oceniono 9 razy -9

  Milla Jovovich! http://x.co/4giOB

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX