"Show": Zamachowscy przychodzili na spektakle byłej żony Zbigniewa. "To tak okrutne, że aż trudne do uwierzenia"

Dzięki kolejnym wywiadom w kolorowej prasie wszyscy wiemy już, jak szczęśliwi są ze sobą świeżo poślubieni państwo Zamachowscy. Ze swoim uczuciem zakochani obnosili się chyba jednak za bardzo. O czym mowa?

Aleksandra Justa, była żona Zbigniewa Zamachowskiego, nie ma ostatnio lekkiego życia. Tabloidy rozłożyły jej życie u boku aktora na czynniki pierwsze, gdy na jaw wyszedł jego romans z dziennikarką Moniką Richardson. Justa i Zamachowski rozwiedli się, a po 3 latach Richardson została panią Zamachowską. Byłej rywalce oberwało się w wywiadzie dziennikarki dla "Vivy!" (Zobacz: Monika ZAMACHOWSKA w ślubnej sesji dla "Vivy!". Wiele zdradza: Dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną), ale ponoć to nie pierwszy raz, gdy Justa musiała radzić sobie z nowym uczuciem byłego męża.

Wszyscy teraz mówią o relacjach nowej pani Zamachowskiej z jego dziećmi i Aleksandrą Justą - opowiada znajomy aktorki z teatru w rozmowie z "Show". - Proszę sobie wyobrazić, że parze zdarzało się przychodzić na spektakle z udziałem Justy i siadać w drugim rzędzie. To tak okrutne, że aż trudne do uwierzenia. Koledzy współczują jej, bo uważają, że jest utalentowaną aktorką i dobrą mamą.

Aleksandra JustaKapif

W obronie Justy stanęła już jej córka Maria (Zobacz: Córka Zamachowskiego w liście otwartym na FB odpowiada nowej żonie ojca: Nie chcemy Ciebie oglądać, to nasz wybór) i projektantka Eva Minge (Zobacz: Minge ostro o Zamachowskiej: Groteskowo eksponuje swoją zdobycz. Dowala matce czwórki dzieci i zdradzanej żonie). Zamachowscy nie komentują tych doniesień.

aga

Więcej o:
Komentarze (18)
"Show": Zamachowscy przychodzili na spektakle byłej żony Zbigniewa. "To tak okrutne, że aż trudne do uwierzenia"
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 182 razy 154

  Dno !
  Panie Zamachowski, pikujesz Pan w przepaść z zastraszającą prędkością.
  Resztki rozumu i honoru Ci odebrało ? Jesteś Pan pod pantoflem i nie masz wyjścia. Ty już musisz tańczyć jak Monisia zagra.
  Taka agresja miłością.Tak Ciebie owinęła "ciepełkiem" i tworzy kokon żebyś ruchu nie miał.
  Zrobiłeś z siebie, Panie Zbigniewie troki od kalesonów.

 • astalavista

  Oceniono 137 razy 117

  Monika jaka jest już każdy chyba wie, ale Zamachowskiemu się dziwię, że pozwala tak na byłą najeżdżać. Człowiek bez jaj i honoru.Dopiero jego dzieci musiały szturchąć panią Zamachowską, żeby się uspokoiła. Pokazują się publicznie jakby się nic nie stało, ciekawe czy chociaż raz jej wygarnął to że ośmiesza go przed ludźmi.

 • coola

  Oceniono 91 razy 79

  Wydaje mi się, że Zamachowski na wakacjach sprzedał Moniczce bajeczkę o uciemiężonym mężu, a ona jak głupia to łyknęła i postanowiła go "uratowac". Niby taki biedaczek, a jednak jakoś potrafił byc na tyle perfidny, żeby uprzykrzac byłej żonie czas w pracy. Pewnie było to przed sprawami o alimenty :D

 • lastone

  Oceniono 50 razy 44

  no naprawdę, tupet jak stąd na Księżyc. Chamstwo.

 • browaryr

  Oceniono 59 razy 43

  nimfomanka zakreciła zbynia wkoło pipki całkowicie.

 • nihilist_24

  Oceniono 43 razy 33

  bezczelna ta zamachowska

 • ewidentnie

  Oceniono 33 razy 27

  ja czekam niecierpliwie na rozpad tego zwiazku, predzej czy pozniej sie opamieta, ale pewnie bedzie juz za pozno, przypomina mi Marcinkiewicza, biedny z podkulonym ogonem chce wracac do zony teraz, a tfuu !!!!

 • multitroll

  Oceniono 36 razy 4

  Plebejskie facjaty bez wyrazu. Jak u chłopa małorolnego co odgrywa małą rolę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX