Radek Majdan PIERWSZY RAZ o związku z Małgorzatą Rozenek: Jestem bardzo szczęśliwy

"Jestem bardzo szczęśliwy w momencie w tym, w którym jestem. A zakochany? To chyba widać" - Radek Majdan po razy pierwszy skomentował swój związek z Małgorzatą Rozenek.

Nie da się ukryć, że styl Radka Majdana uległ na przestrzeni ostatnich lat olbrzymiej transformacji. Były piłkarz nosi się teraz bardziej elegancko, zamiast poszarpanych jeansów wybiera świetnie skrojone garnitury. Wielu twierdzi, że odpowiedzialna za jego metamorfozę jest nowa ukochana - Małgorzata Rozenek. On sam jednak podkreśla, że zaczął inaczej się ubierać jeszcze zanim związał się z Perfekcyjną Panią Domu. Ale czy teraz to ona dobiera mu garderobę na wielkie wyjścia?

Nie mamy tego typu problemów, bo przede wszystkim na żadne imprezy nie chodzimy. Ale z drugiej strony też oczywiście, jeśli mamy jakieś swoje prywatne wydarzenia to nie, ona nie musi mi tego mówić. Nie wierzysz chyba, że nagle do swojej szafy kupiłem 20 nowych garniturów i zacząłem się inaczej ubierać? Wszystko jest tak, jak być powinno - w jak najlepszym porządku. Jak zauważyłeś też pewnie, nigdy w mediach się nie wypowiadamy na temat naszego związku. Jestem bardzo szczęśliwy w momencie w tym, w którym jestem. A zakochany? To chyba widać - powiedział rozpromieniony Majdan w rozmowie z Wideoportalem.pl.

Miłość chyba im służy i mimo że oboje zaznaczają, że nie wypowiadają się  na temat związku, co rusz zdradzają gdzieś jakiś ciekawy szczegół. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku programu "Project Runway" Rozenek wyznała, że ona i Majdan są zaręczeni (Zobacz: "Małgorzata Rozenek ma narzeczonego". A Jolanta Pieńkowska na to... Mały przytyk).

Radosław Majdan i Małgorzata RozenekWBF

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Radek Majdan PIERWSZY RAZ o związku z Małgorzatą Rozenek: Jestem bardzo szczęśliwy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 65 razy 53

  no dooobra wszyscy szczesliwi--ale czy ona juz mruga oczami czy nie??!!!sie kooorwa chyba nigdy nie dowiem.

 • qula

  Oceniono 33 razy 11

  fajna para,tylko zeby ja nie zdradzal.

 • kuwaka

  Oceniono 6 razy 6

  no i w chałupie ma posprzątane ;)

 • labidola

  Oceniono 5 razy 5

  Majdan kipi ze szczęścia,
  (tylko nie podawajcie tej informacji Ukraińcom, chyba nie zrozumieją).

 • dziecko.neo

  Oceniono 11 razy 5

  "Jestem bardzo szczęśliwy w momencie w tym, w którym jestem."

  Że jak?

 • thement

  Oceniono 37 razy 3

  I tak pewnie się rozejdą.. Ahh, szkoda, że nie ma w naszych celebrytach tego czegoś co mają amerykanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX