Daniel Radcliffe jest ZARĘCZONY? Chce wziąć ślub jak najszybciej

Nie chce zwlekać z sformalizowaniem związku.

Daniel Radcliffe, jak niedawno pisaliśmy (Daniel Radcliffe ukrywał dziewczynę. Spotykają się od DWÓCH lat!) jest szczęśliwie zakochany. Chociaż za wszelką cenę starał się ukryć fakt, że z kimś się spotyka i ten związek nie jest ani zabawą, ani przejściowym zauroczeniem, starania poszły na marne. Daniel i Erin Darke podobno planują ślub. Jak donosi redakcja "Showbiz Spy", aktor bardzo chce sformalizować związek ze swoją ukochaną. Aktor i jego dziewczyna - jak podaje źródło - są zaręczeni i pragną założyć rodzinę. Co ważne, są tego pewni i bardzo zdeterminowani.

Dan jest niesamowicie zakochany - podkreślają jego znajomi.

Wtajemniczone osoby z kręgu aktora wiedzą nawet, co dokładnie planuje para. Uroczystość ma odbyć się na świeżym powietrzu, nad brzegiem jeziora Michigan.

Daniel RadcliffeDAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

Ceremonia zostanie zorganizowana nieopodal domu rodzinnego Erin i to już w przyszłym roku! Znajomi aktora twierdzą, że chce utrzymać wszystko w tajemnicy, ponieważ traktuje tę sprawę niezwykle poważnie i bardzo osobiście. Na weselu mają pojawić się między innymi: Emma Watson i Rupert Grint. Czarodziejska obsada w komplecie. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami równie czarodziejskiego i czarującego ślubu.

Daniel Radcliffe

REUTERS/FRED THORNHILL

Spodziewaliście się, że filmowy Harry tak szybko zdecyduje się na ślub?

Mix

Więcej o: