Zamachowscy na ślubnej okładce "Party". Monika zdradza szczegóły "prywatnej ceremonii": Najbardziej wzruszyły mnie...

Po głośnym wywiadzie dla "Vivy!" przyszła pora na ślubną sesję.

O ich ślubie mówiło się od dawna, ale nikt nie znał daty ani miejsca, w którym odbyć miała się uroczystość. Państwo Zamachowscy zastrzegali, że pragną intymnej ceremonii w gronie najbliższych. Potem jednak Monika Zamachowska pojawiła się na okładce "Vivy!", której udzieliła kontrowersyjnego wywiadu. A teraz pokazali się w kolejnym magazynie.

Okładka nowego numeru "Party" obwieszcza, że to wydarzenie było "ślubem roku", a ze zdjęcia uśmiechają się do czytelników szczęśliwi państwo Zamachowscy. Po głośnym wywiadzie dla "Vivy!" (Zobacz: Monika ZAMACHOWSKA w ślubnej sesji dla "Vivy!". Wiele zdradza: Dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną) przyszła pora na wspólną okładkę.

W środku czeka nas kilka zdjęć z klimatycznych wnętrz tłokińskiego pałacyku, w którym odbyło się skromne wesele (Zobacz: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli ślub! Mamy zdjęcia). Po raz pierwszy mogliśmy też w końcu zobaczyć suknię panny młodej w pełnej okazałości.

Cała uroczystość była niezapomniana. Ale najbardziej wzruszyły mnie słowa przysięgi małżeńskiej: "Zrobię wszystko, żeby to małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe". Nie ma dla mnie ważniejszych słów - opowiada magazynowi.

monika richardson, monika zamachowska, zbigniew zamachowskiParty

"Party" donosi także, że nowożeńcy wybrali się zaraz po ślubie w "krótką podróż poślubną do Włoch". W artykule brakuje (całe szczęście) tak mocnych wypowiedzi Moniki Zamachowskiej, jak w wywiadzie dla "Vivy!".  Wszyscy wiemy już, jak na tamten wywiad zareagowała córka Zbigniewa Zamachowskiego (Zobacz: Córka Zamachowskiego w liście otwartym na FB odpowiada nowej żonie ojca: Nie chcemy Ciebie oglądać, to nasz wybór).

"Twoje Imperium" zdradza natomiast, że cała impreza kosztowała 80 tysięcy złotych, a "panna młoda wytargowała ponoć zniżkę".

 

aga

Więcej o:
Komentarze (14)
Zamachowscy na ślubnej okładce "Party". Monika zdradza szczegóły "prywatnej ceremonii": Najbardziej wzruszyły mnie...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mi_ia

  Oceniono 205 razy 191

  "...najbardziej wzruszyły mnie słowa przysięgi małżeńskiej: "Zrobię wszystko, żeby to małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe". Nie ma dla mnie ważniejszych słów." - aha pewnie dlatego to jest jej trzecie małżeństwo.

 • sansa

  Oceniono 120 razy 112

  "Ale najbardziej wzruszyły mnie słowa przysięgi małżeńskiej: "Zrobię wszystko, żeby to małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe" - tak, to są bardzo wzruszające słowa. Niektórzy nawet kilka razy wstępują w związki małżeńskie po to, żeby znów to usłyszeć i znów się wzruszyć.

 • browaryr

  Oceniono 95 razy 81

  zbynio tym aktem sie chyba dobił...

 • serdusia

  Oceniono 85 razy 59

  Precz z Richardson!
  Ona jest bardzo sztuczna i perfidna, wszędzie próbuje sie wypromować a o swoim męzu powiedziała "mebel"...

 • lyga81

  Oceniono 70 razy 54

  nie mogę już patrzeć na tą kobietę...

 • chrabia

  Oceniono 52 razy 44

  teraz zbynio musi byc szczesliwy.. musi..

 • poppe_lina

  Oceniono 64 razy 44

  Uroczy. I z klasą. Jak nowobogaccy ruscy oligarchowie, taka klasa rodem z willi Janukowycza. Rzygi z doopy nam pani serwuje, pani Moniko, skisłe rzygi z doopy.

 • boo.boo

  Oceniono 31 razy 27

  Mogli ich jeszcze bardziej photo-szopem podprasować....

 • the_dzidka

  Oceniono 6 razy 6

  Czytając te brukowcowe bzdury odnosi się wrażenie, że to urocza, cudowna historia wielkiej miłości, czystej i szczerej, w której nie było żadnych brudów i nikt nie został skrzywdzony, a jej bohaterowie to wspaniałe, kryształowe charaktery. I dlatego nie czytam brukowców. Do których, żeby było jasne, zaliczam także Galę i Vivę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX