Zaskoczyły nas swoim refleksem. Brawo, "dziewczyny Donatana"!

To był jeden z najbardziej sympatycznych gestów wieczoru Eurowizji, a jego autorkami były "dziewczyny Donatana": Ola Ciupa i Paula Tumala. Brawo za refleks!

Po występie ostatniego uczestnika Eurowizji następuje przerwa, a w jej trakcie zbierane są i sumowane głosy widzów i jurorów poszczególnych krajów. Jest to też czas, kiedy prowadzący mogą odwiedzić delegacje, oczekujące na wynik w tzw. "Green roomie". Stało się już tradycją, że delegaci radośnie machają wtedy do kamery chorągiewkami w barwach swojego kraju.

Kiedy zatem prowadząca konkurs Lise Ronne znalazła się w pobliżu polskiej delegacji, Ola Ciupa i Paula Tumala wykazały się nie lada refleksem! Nie zadowoliły się, jak delegacji innych państw, machaniem w tle. Przyskoczyły do prowadzącej, i chociaż przedstawiciel Ukrainy usiłował robić im konkurencję, to nie dały się ubiec i weszły na "pierwszą linię ognia". Dzięki temu przez chwilę było bardzo słowiańsko, a przede wszystkim bardzo polsko. Mały gest, a cieszy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIECIE TUTAJ >>

EurowizjaScreen z TVP

 

alex

Więcej o:
Komentarze (14)
Zaskoczyły nas swoim refleksem. Brawo, "dziewczyny Donatana"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jagi

  Oceniono 377 razy 281

  Zastanawiam się,czy fani,którzy oddali swój głos na Cleo i Donatana nie powinni złożyć protestu?Przecież to tysiące wysłanych sms w całej Europie,...z nadzieją,że wygra ukochany artysta,...tymczasem JURY wyrzuciło ich głosy ot tak,do kosza!To jawne oszustwo werdyktu/ponoć demokratycznego/,...fani powinni coś z tym zrobić!!

 • Maa Marta

  Oceniono 273 razy 231

  mieszkam na wyspach od 8 lat. wczoraj z mezem i ze znajomymi (polacy, anglicy, wegrzy, litwini-tak nawet oni) glosowalismy na nasza reprezentacje i co? nic. wielkie nic. po odczytaniu wynikow uk nie wierzylismy wlasnym oczom. takiego rozczarowania to ja dawno nie pamietam...

 • wiktoria90

  Oceniono 72 razy 62

  ten werdykt jakiś dziwny był. mimo, że nie wszyscy jakoś zaskakiwali, końcowy efekt..... serio?

 • Joanna Kowalska

  Oceniono 38 razy 34

  Warto opisać na oficjalnych kanałach Eurowizji (np. Facebooku: https://www.facebook.com/EurovisionSongContest ) bezsens istnienia głosów Jury jako kontrofensywy dla głosów Telewidzów, na przykładzie teległosowania Irlandii czy Anglii. Zapewne wpisy na ten temat będą usuwane po pewnym czasie, ale przynajmniej przez chwilę ktoś zobaczy upolitycznienie mechanizmu kontroli wyników finałowych Eurowizji. PS. A na Rosję gwizdali...

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 6 razy 2

  burak Donatan i nieumiejaca śpiewać Cleo to jedno ale wygrana nawet kiczowatego konkursu przez osobnika (który każe się nazywać "Parówą") tylko dlatego że jest pedałem lubiącym się przebieraxc w babskie ciuchy to przesada.

 • ramzes0187

  Oceniono 6 razy -4

  wielki głos i talent:

  http://www.youtube.com/watch?v=QRUIava4WRM

 • stach_79

  Oceniono 20 razy -10

  Polska piosenka nie zasłużyła na zwycięstwo, co najwyżej 5-10 miejsce... może i byliśmy trochę za nisko, ale ludzie przestańcie tu z protestami jechać bo się z was Europa będize naśmiewać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX