Córka Zamachowskiego w liście otwartym na FB odpowiada nowej żonie ojca: Nie chcemy Ciebie oglądać, to nasz wybór

"Nie chcemy Ciebie oglądać, to nasz wybór", "To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko nie robi z nas rodziny" - tymi gorzkimi słowami Maria, najstarsza z czworga dzieci Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy, komentuje ostatni wywiad nowej żony ojca.
Moniko, jestem zmuszona wreszcie zareagować na Twoje publiczne wypowiedzi. Gdyby te wypowiedzi, m.in. ta sprzed dwóch dni w gazecie "Viva" dotyczyły tylko Ciebie i Twojego szczęśliwego

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Monika Richardson, po trzech latach związku, wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego. Ślub był owiany tajemnicą, ale Monika, już Zamachowska, zdradziła wszelkie jego kulisy w wywiadzie dla "Vivy!". Na łamach kolorowej gazety opowiedziała także o tym, dlaczego na ceremonii nie pojawiły się dzieci jej ukochanego. (Zobacz: Monika ZAMACHOWSKA w ślubnej sesji dla "Vivy!". Wiele zdradza: Dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną).

Dziennikarka byłej żonie Zamachowskiego nie szczędziła kąśliwych uwag. Wytknęła jej utrudnianie kontaktów z dziećmi i wbijała szpilę tekstami w stylu "od lat funkcjonował w swoim związku jako niepotrzebny mebel, przesuwany z kąta w kąt" czy "wcześniej żadna kobieta nie używała jego nazwiska i myślę, że było mu przykro z tego powodu".

Sprawę skomentowała na swoim Facebooku najstarsza córka aktora, dwudziestoletnia Maria.

Moniko, jestem zmuszona wreszcie zareagować na Twoje publiczne wypowiedzi. Gdyby te wypowiedzi, m.in. ta sprzed dwóch dni w gazecie "Viva" dotyczyły tylko Ciebie i Twojego szczęśliwego małżeństwa, nie miałabym nic do powiedzenia. Jednak Ty nierozważnie, już któryś raz wypowiadasz się na temat nasz - mnie i mojego rodzeństwa oraz naszej mamy. Nie wiem, kto dał Ci prawo i pozwolenie na wspominanie o nas w wywiadach. Co więcej, informacje, które podajesz są nieprawdziwe, dobrze wiem o tym ja i dobrze wiesz o tym Ty.
Chcę tutaj, publicznie zaznaczyć, że nieprawdą jest, że "dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną". To, że nie chcemy Ciebie oglądać jest naszym własnym, świadomym podjętym wyborem. I to Ty sama do tego doprowadziłaś, właśnie między innymi udzielając wywiadów i wspominając w nich o nas i naszej mamie. Nie wiem też z jakiej racji piszesz na łamach prasy, że macie szóstkę dzieci. Nie macie szóstki dzieci - Ty masz dwójkę, a tata ma czwórkę, tak to rozdzielmy. Nie jesteśmy żadną patchworkową rodziną. To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny.
Wreszcie chcę Cię poprosić, żebyś nie robiła publicznie z naszej mamy tyrana, który zniszczył psychikę Twojego nowego męża, a nam nie pozwala się z Tobą widywać. Po co Ci to? Kończąc już tę wypowiedź, następnym razem jak będziesz miała potrzebę opowiedzenia o sobie jakiejś ambitnej gazecie, skup się proszę na swoim życiu, swoich dzieciach, swojej matce i jak to potrafisz robić najlepiej - na sobie. Pozdrawiam. Maria Antek Tadzio Bronia.

Maria ZamachowskaFacebook.com

Maria Zamachowska i Zbigniew ZamachowskiKapifMonika ZamachowskaViva!

Monika Zamachowska nie odniosła się jeszcze do słów Marii.

karo

Więcej o:
Komentarze (68)
Córka Zamachowskiego w liście otwartym na FB odpowiada nowej żonie ojca: Nie chcemy Ciebie oglądać, to nasz wybór
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • damawkapeluszu

  Oceniono 1566 razy 1410

  Brawo dla panny Marii Zamachowskiej!!!!!

 • fanizymiko

  Oceniono 1248 razy 1178

  Po tak klarownej wypowiedzi Marii pani Richardson ma niebywałą okazję żeby siedzieć cicho.

  I powinna z tego skorzystać.

 • ossa

  Oceniono 1065 razy 1013

  Ależ to różnica klas!

 • bowke

  Oceniono 795 razy 743

  Widać,że dziewczyna ma dobrze poukładane w głowie.Jeśli Monika wykaże się choć minimalna inteligencją to zamknie sie wreszcie i przestanie obnosić po mediach swoje prywatne sprawy.

 • kazio.maciolka

  Oceniono 504 razy 476

  Monia dzioba nie zamknie, mówię Wam. To byłoby wbrew jej naturze, ona po prostu MUSI wszędzie napie...ć o sobie. Bez tego umrze.
  btw brawa dla Marysi, ta młoda istota ma więcej rozumu i klasy od przygłupiej Moni. List krąży po fb, a całe Woro ma polewkę z tej co " lubi sex rano ze Zbyniem".

 • dziki_koziol

  Oceniono 425 razy 355

  Touche!

  A pani Monika dając takie wywiady w Vivie i podobnych gazetkach, jest trochę podobna do tej pani z brodą, która wygrała Eurowizję. Może i ma talent, tylko po co ta broda...

 • msvdrh

  Oceniono 379 razy 353

  Richardson: "wcześniej żadna kobieta nie używała jego nazwiska i myślę, że było mu przykro z tego powodu"
  Bzdura pani Moniko - moja koleżanka, pierwsza żona Zbigniewa nosiła jego nazwisko. Sytuacja w jakiej ją zostawił bardzo (nawet więcej niż bardzo) źle o nim świadczy,... ale nie mam pozwolenia na publikowanie tych faktów.

 • parafiraza

  Oceniono 184 razy 128

  Im bardziej strony będą brać się za łby , tym bardziej gawiedź będzie wesoła.Mam nadzieję że strony są tego świadome.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX