Jacek Rozenek o rozwodzie: Stało się, jak się stało. Poznałem jej nowego partnera i...

Czy ma żal do byłej żony ?
Jacek Rozenek o rozwodzie Czy ma żal do byłej żony? Od czasu występów w "Tańcu z gwiazdami" Jacek Rozenek jest bardzo rozpoznawalny. Mimo to zapewnia, że nie jest jeszcze w nikim zakochany. Media od jakiegoś czasu zastanawiały się, czy Jacek Rozenek znalazł miłość. Podejrzewano również, że aktor ma żal do żony, że szybko ułożyła sobie życie na nowo z Radkiem Majdanem. Jak jest naprawdę? Od czasu występów w "Tańcu z gwiazdami" Jacek Rozenek znalazł się na widoku publicznym. Wielokrotnie dziennikarzom udało się go przyłapać na spotkaniach z atrakcyjnymi kobietami. Ale jak się okazuje, Rozenek nie jest jeszcze w nikim zakochany. - Od dłuższego czasu piszą o mnie tego typu rzeczy, choć ja z nikim na ten temat nie rozmawiam. Nie wiem, skąd media czerpią takie rewelacje. Jak znajdę miłość, na pewno podzielę się tymi informacjami - powiedział w rozmowie z "Na Żywo". Mimo że Rozenek nie stworzył żadnej relacji po rozstaniu z byłą żoną, to nie ma problemu z tym, że Małgorzata Rozenek jest zakochana. - Poznałem jej nowego partnera i nie jestem zły z powodu tego, że układają sobie razem życie. Powtórzę jeszcze raz, że mam do byłej żony zaufanie i cieszę się z jej szczęścia, które znalazła u boku Radka Majdana. Życzę im jak najlepiej - mówi. Jacek uważa, że ich dzieci dobrze odnajdują się w tej sytuacji i nie mają problemu z zaakceptowaniem nowej miłości ich mamy: - Małgosia i Radek znakomicie się nimi zajmują. On dogaduje się z chłopcami, a oni z nim. To nie pierwszy raz, gdy Rozenek wypowiada się pochlebnie o związku byłej żony. Jacek podkreśla jednak, że sam nie rezygnuje z częstych kontaktów z synami i zależy mu na tym, by aktywnie uczestniczyć w ich wychowaniu. - Mam nadzieję, że gdy chłopcy dorosną, obaj wybiorą zawody zgodnie ze swoimi talentami. Nie wiem czy któryś zostanie aktorem, jak ja. Jako ojciec staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. "Zarażam" ich moimi pasjami do jazdy konnej, golfa.

Media od jakiegoś czasu zastanawiały się, czy Jacek Rozenek znalazł miłość. Podejrzewano również, że aktor ma żal do żony, że szybko ułożyła sobie życie na nowo z Radkiem Majdanem. Jak jest naprawdę?

Od czasu występów w "Tańcu z gwiazdami" Jacek Rozenek jest na oczach wszystkich. Wielokrotnie dziennikarzom udało się go przyłapać na spotkaniach z atrakcyjnymi kobietami. Ale jak się okazuje, Rozenek nie jest jeszcze w nikim zakochany.

Od dłuższego czasu piszą o mnie tego typu rzeczy, choć ja z nikim na ten temat nie rozmawiam. Nie wiem skąd media czerpią takie rewelacje. Jak znajdę miłość, na pewno podzielę się tymi informacjami - powiedział w rozmowie z "Na Żywo".

Mimo, że Rozenek nie stworzył żadnej relacji po rozstaniu z byłą żoną, to nie ma problemu z tym, że Małgorzata Rozenek jest zakochana.

Poznałem jej nowego partnera i nie jestem zły z powodu tego, że układają sobie razem życie. Powtórzę jeszcze raz, że mam do byłej żony zaufanie i cieszę się z jej szczęścia, które znalazła u boku Radka Majdana. Życzę im jak najlepiej.

Jacek uważa, że ich dzieci dobrze odnajdują się w tej sytuacji i nie mają problemu z zaakceptowaniem nowej miłości ich mamy.

Małgosia i Radek znakomicie się nimi zajmują. On dogaduje się z chłopcami, a oni z nim.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Kapif

To nie pierwszy raz, gdy Rozenek wypowiada się pochlebnie o związku byłej żony (Zobacz: Jacek Rozenek PIERWSZY RAZ o związku Małgorzaty z Radkiem Majdanem! Co powiedział?).
Jacek podkreśla jednak, że sam nie rezygnuje z częstych kontaktów z synami i zależy mu na tym, by aktywnie uczestniczyć w ich wychowaniu.

Mam nadzieję, że gdy chłopcy dorosną, obaj wybiorą zawody zgodnie ze swoimi talentami. Nie wiem czy któryś zostanie aktorem, jak ja. Jako ojciec staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. "Zarażam" ich moimi pasjami do jazdy konnej, golfa.

Jacek Rozenek eLStudio

PeeR

Więcej o:
Komentarze (9)
Jacek Rozenek o rozwodzie: Stało się, jak się stało. Poznałem jej nowego partnera i...
Zaloguj się
 • st58

  Oceniono 140 razy 134

  Facet z klasą

 • zuzka123123

  Oceniono 86 razy 74

  ja bym wolała tego Rozeka,jest bardziej męski,nie sztuczny,ma swoje własne:)włosy,zęby,nie wydziarał sobie ciała w różne cuda, taki prawdziwy facet z krwi i kości,no i ten jego głooos:) i chyba nie jest tak zurzty przez"damy"tak jak jego następca:)sposób bycia i inteligencja też jest u pana Rozenka na plus:),a u konkurenta już nie:)więc pani Małgosiu o co chodzi z tym wborem?,a może to kryzys wieku średniego???:)wieka miłość to napewno nie jest,raczej zauroczenie,które i tak za jakiś czas minie,zacznie się proza życia i wtedy przydzie rozum do głowy,ale najpierw trzeba sobie skomplikować życie,nie chcę być przesądną ciotką,ale niestety tak to widzę,tylko jak zwykle szkda dzieci .Panu Jackowi życzę szczęścia:)

 • marta3475

  Oceniono 63 razy 55

  Ten chłop chyba bardziej przeżył rozwód, niż (nie)perfekcyjna pani domu.

 • browaryr

  Oceniono 50 razy 48

  spokojny chłop-wydaje sie w porządku.

 • gagula

  Oceniono 47 razy 47

  facet z klasą to i rozstał sie z klasą.

 • ja01

  Oceniono 51 razy 45

  Bardzo sympatyczny człowiek i rozsądny. Powodzenia :)

 • bowke

  Oceniono 43 razy 41

  Spoko ten Rozenek. Oby żonka nie żałowała tej zamiany.

 • muminos1975

  Oceniono 43 razy 39

  ma jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX