Jacek Rozenek o rozwodzie: Stało się, jak się stało. Poznałem jej nowego partnera i...

Czy ma żal do byłej żony ?

Media od jakiegoś czasu zastanawiały się, czy Jacek Rozenek znalazł miłość. Podejrzewano również, że aktor ma żal do żony, że szybko ułożyła sobie życie na nowo z Radkiem Majdanem. Jak jest naprawdę?

Od czasu występów w "Tańcu z gwiazdami" Jacek Rozenek jest na oczach wszystkich. Wielokrotnie dziennikarzom udało się go przyłapać na spotkaniach z atrakcyjnymi kobietami. Ale jak się okazuje, Rozenek nie jest jeszcze w nikim zakochany.

Od dłuższego czasu piszą o mnie tego typu rzeczy, choć ja z nikim na ten temat nie rozmawiam. Nie wiem skąd media czerpią takie rewelacje. Jak znajdę miłość, na pewno podzielę się tymi informacjami - powiedział w rozmowie z "Na Żywo".

Mimo, że Rozenek nie stworzył żadnej relacji po rozstaniu z byłą żoną, to nie ma problemu z tym, że Małgorzata Rozenek jest zakochana.

Poznałem jej nowego partnera i nie jestem zły z powodu tego, że układają sobie razem życie. Powtórzę jeszcze raz, że mam do byłej żony zaufanie i cieszę się z jej szczęścia, które znalazła u boku Radka Majdana. Życzę im jak najlepiej.

Jacek uważa, że ich dzieci dobrze odnajdują się w tej sytuacji i nie mają problemu z zaakceptowaniem nowej miłości ich mamy.

Małgosia i Radek znakomicie się nimi zajmują. On dogaduje się z chłopcami, a oni z nim.

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekKapif

To nie pierwszy raz, gdy Rozenek wypowiada się pochlebnie o związku byłej żony (Zobacz: Jacek Rozenek PIERWSZY RAZ o związku Małgorzaty z Radkiem Majdanem! Co powiedział?).
Jacek podkreśla jednak, że sam nie rezygnuje z częstych kontaktów z synami i zależy mu na tym, by aktywnie uczestniczyć w ich wychowaniu.

Mam nadzieję, że gdy chłopcy dorosną, obaj wybiorą zawody zgodnie ze swoimi talentami. Nie wiem czy któryś zostanie aktorem, jak ja. Jako ojciec staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. "Zarażam" ich moimi pasjami do jazdy konnej, golfa.

Jacek RozenekeLStudio

PeeR

Więcej o:
Komentarze (9)
Jacek Rozenek o rozwodzie: Stało się, jak się stało. Poznałem jej nowego partnera i...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • st58

  Oceniono 140 razy 134

  Facet z klasą

 • zuzka123123

  Oceniono 86 razy 74

  ja bym wolała tego Rozeka,jest bardziej męski,nie sztuczny,ma swoje własne:)włosy,zęby,nie wydziarał sobie ciała w różne cuda, taki prawdziwy facet z krwi i kości,no i ten jego głooos:) i chyba nie jest tak zurzty przez"damy"tak jak jego następca:)sposób bycia i inteligencja też jest u pana Rozenka na plus:),a u konkurenta już nie:)więc pani Małgosiu o co chodzi z tym wborem?,a może to kryzys wieku średniego???:)wieka miłość to napewno nie jest,raczej zauroczenie,które i tak za jakiś czas minie,zacznie się proza życia i wtedy przydzie rozum do głowy,ale najpierw trzeba sobie skomplikować życie,nie chcę być przesądną ciotką,ale niestety tak to widzę,tylko jak zwykle szkda dzieci .Panu Jackowi życzę szczęścia:)

 • marta3475

  Oceniono 63 razy 55

  Ten chłop chyba bardziej przeżył rozwód, niż (nie)perfekcyjna pani domu.

 • browaryr

  Oceniono 50 razy 48

  spokojny chłop-wydaje sie w porządku.

 • gagula

  Oceniono 47 razy 47

  facet z klasą to i rozstał sie z klasą.

 • ja01

  Oceniono 51 razy 45

  Bardzo sympatyczny człowiek i rozsądny. Powodzenia :)

 • bowke

  Oceniono 43 razy 41

  Spoko ten Rozenek. Oby żonka nie żałowała tej zamiany.

 • muminos1975

  Oceniono 43 razy 39

  ma jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX