Jest postanowienie sądu w sprawie Anny Przybylskiej przeciwko paparazzi. Wyrok szokuje

Co postanowił sąd?

Anna Przybylska od miesięcy walczy z natrętnym paparazzi fotografującymi ją i jej dzieci. Sąd podjął już w tej sprawie decyzję. I chyba nikt się nie spodziewał, że aktorka może przegrać.

Anna Przybylska, w ramach walki z paparazzi, którzy, jak sama mówi, "kradną" jej prywatność, nagrywała ich, a filmy umieszczała na swoim profilu na Instagramie.

Od kilku lat, zanim wyjdę z domu, robię tak zwane rozeznanie terenu, jadę na przykład rowerem i sprawdzam, czy przestrzeń jest wolna od brudu. Zawsze mam uruchomioną funkcję nagrywania w telefonie. Wcale się to nie zmieniło. Kilka jeszcze udało mi się nagrać interesujących filmików. Ta ilość filmów na moim profilu to jest szczątek tego, co mam. Moja filmografia jest bardzo bogata - opowiadała w programie "Tomasz Lis na żywo" w zeszłym roku.

Sprawa trafiła do sądu. Przybylska domagała się zakazu zbliżania fotografów, szczególnie do jej dzieci i miejsc, w których przebywają (np. szkoły, domu) oraz ukarana ich za nękanie. Decyzja sądu już zapadła i jest zaskakująca.

Prokurator uznał, że zachowanie reporterów nie miało charakteru uporczywego, więc nie było znamion przestępstwa. Funkcjonariusze przeanalizują materiał i zdecydują, czy fotoreporterzy dopuścili się wykroczenia tzw. złośliwego niepokojenia. Dalsze czynności zależą już od policji - powiedział Witold Niesiołowski z gdyńskiej prokuratury w rozmowie z "Faktem".

Wyrok nie jest jeszcze prawomocny, a Przybylska ma prawo się od niego odwołać.

Anna PrzybylskaKapif

 

aga

Więcej o:
Komentarze (22)
Jest postanowienie sądu w sprawie Anny Przybylskiej przeciwko paparazzi. Wyrok szokuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 165 razy 77

  przysłowie mówi : jak się dałeś za psa, to szczekaj! oboje są osobami publicznymi, zarabiającymi też twarzami, więc niech się nie dziwią, że są fotografowani, a jednym z elementów ich życia przedstawianego na ICH WŁASNYCH PROFILACH NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH są dzieci! skoro sami, dobrowolnie upublicznili wizerunek swoich dzieci, to niech się nie dziwią, że inni też chcą im zrobić zdjęcia! postępowanie Przybylskiej to czysta HIPOKRYZJA !!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 167 razy 67

  Sama gwiazdorzy i korzysta z darmowej promocji, to jeszcze narzeka.
  Nie pchaj się sama do mediów, to media dadzą ci spokój.

 • onomatopeja

  Oceniono 94 razy 58

  Nie rozumiem niektórych gwiazd , najpierw pchaja sie wszędzie same razem z dziećmi , potem płaczą że fotoreporterzy za nimi chodzą . Ludzie określcie się od początku co wolno co nie , to nie będzie takich szopek . Paparazzi działają prosto " dała palec to teraz dawaj całą rękę "

 • lenore

  Oceniono 68 razy 40

  Rozumialabym gdyby chronila prywatnosc, ale SAMA umieszcza w necie fotki swoje i swoich dzieci. Czyli jak nie wiadomo o co chodzi...

 • adamcopper

  Oceniono 62 razy 22

  gdyby nie media to by nie istniala, powinna ich po rekach calowac a nie zaskarzac,gwiazdeczka sie przywyczaila ze jej placa miliony za pokazywanie sie to ja wkurza ze zarabiaja na niej za darmo

 • browaryr

  Oceniono 46 razy 20

  najpierw zapraszają pizdusiow zeby im trzaskali fotki -potem wielki krzyk.

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 56 razy 18

  Przybylska jest dość obcesową osobą , a paparazzi nie dadzą sobą dyrygować. Ona podobno zaczęła tę wojnę , a oni przystąpili - zwiększając nalot.

 • kazio.maciolka

  Oceniono 21 razy 13

  Matoły, odróżnijcie wyrok od zwykłej decyzji prokuratury.

 • marrrrta

  Oceniono 7 razy 5

  Może tak sprawdzicie co piszecie?
  Jeśli prokurator nie dopatrzył się przestępstwa to nie skierował sprawy do sądu.
  Nie było wiec żadnej rozprawy, ani żadnego wyroku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX