Trybson i Eliza wystąpią u Kuby Wojewódzkiego! Na Facebooku oburzenie: Hańba! K*rwa dno

Kuba Wojewódzki będzie gościł Trybsona i Elizę z "Warsaw Shore".
Trybson i Eliza u Kuby Wojewódzkiego Bohaterowie "Warsaw Shore" nie znikli z show biznesu We wtorek, 29 kwietnia, gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Trybson i Eliza z "Ekipy z Warszawy". "Świat schodzi na psy" - to jeden z komentarzy internautów. "Człowiek, który zmienił oblicze mediów! Wraz z małżonką" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział gości następnego odcinka - Trybsona i Elizę. We wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego (29 kwietnia) widzowie będą mieli szansę obejrzeć gości, których chyba nikt nie spodziewał się zobaczyć u showmana. O kogo chodzi? O Trybsona i Elizę, czyli członków "Ekipy z Warszawy". Para spodziewa się dziecka, dlatego zrezygnowała z udziału w "Warsaw Shore". Jak widać, nie znikają jednak z show-biznesu. Gdy Wojewódzki ogłosił tę nowinę na swoim oficjalnym fan page'u, rozpętała się burza. W ciągu pierwszych 20 minut wpis skomentowało ponad 400 osób. Fani często demonstrowali niezadowolenie. Oto niektóre komentarze: "No, nie...świat schodzi na psy!". "Kubuś leci już na kasę, bo celuje w najgłupszą publiczność, która będzie to oglądała dla swoich bohaterów. Program schodzi z poziomem ostro od paru odcinków". "A myślałem, że Luxurii nic nie przebije". "Hańba!!!". Takie poruszenie na Facebooku, nawet kiedy przypomina oburzenie, prawie zawsze stanowi zwiastun rekordów oglądalności.

"Człowiek, który zmienił oblicze mediów! Wraz z małżonką" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział gości następnego odcinka - Trybsona i Elizę.

29 kwietnia, we wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego widzowie będą mieli szansę obejrzeć gości, których chyba nikt nie spodziewał się zobaczyć u showmana. O kogo chodzi? O Trybsona i Elizę, czyli członków "Ekipy z Warszawy". Para spodziewa się dziecka, dlatego zrezygnowała z udziału w "Warsaw Shore". Jak widać, nie znikają jednak z show-biznesu.

Kuba Wojewódzki, Eliza, Trybson Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Gdy Wojewódzki ogłosił tę nowinę na swoim oficjalnym fan page'u, rozpętała się burza. W ciągu pierwszych 20 minut wpis skomentowało ponad 400 osób. Fani często demonstrowali niezadowolenie.

No, nie...świat schodzi na psy!
Kubuś leci już na kasę, bo celuje w najgłupszą publiczność, która będzie to oglądała dla swoich bohaterów. Program schodzi z poziomem ostro od paru odcinków
O k*rwa, dno osiągnięte. A myślałem, że Luxurii nic nie przebije
Brawo! Sądzę, że od tego momentu więcej ludzi będzie miało wyj*bane na "króla TVN"!!! Hańba!!!

Takie poruszenie na Facebooku, nawet kiedy przypomina oburzenie, prawie zawsze stanowi zwiastun rekordów oglądalności.

karo

Eliza i Trybson u Kuby to...
Więcej o:
Komentarze (21)
Trybson i Eliza wystąpią u Kuby Wojewódzkiego! Na Facebooku oburzenie: Hańba! K*rwa dno
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.malowany

  Oceniono 121 razy 113

  Nie karmic trolli, nie komentowac, nie ogladac, nie sluchac.

 • janinak

  Oceniono 106 razy 48

  10 lat temu bodaj, jak nie lepiej, zaprosił dodę, a potem frytkę, w tamtych czasach to było dno i rynsztok i gdzie wtedy był wasz bulwers? mało tego, frytkę zaprosił również wojciech cejrowski, czy ktoś mu wtedy zarzucał, że leci na kasę? nie rozumiem was ludzie, dobrze wiecie jaka jest koncepcja tego programu, dobrze wiecie jaka jest koncepcja dziennikarstwa które uprawia kuba, nie podoba się to nie oglądajcie, po co komplikować sobie życie.

 • marcelito

  Oceniono 41 razy 29

  "Kubuś leci już na kasę, bo celuje w najgłupszą publiczność, która będzie to oglądała dla swoich bohaterów. Program schodzi z poziomem ostro od paru odcinków"

  Też tak stwierdziłem..... tylko że jakieś 8 lat temu....

 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 14

  Spoko.
  Ale zgodnie z taką tendencją trzymania poziomu programu krUla, w najbliższym odcinku powinna być szympansica i jeż, a dopiero w następnej części trypson i ta błądi.

 • pan.malowany

  Oceniono 28 razy 12

  Nie karmic trolli, nie komentowac, nie ogladac, nie sluchac.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 4

  kupa kupy-u kupy.

 • morgana50

  Oceniono 4 razy 2

  jaki showman tacy jego goście !!! poziom zapraszanych gości obniża się z programu na program mimo, że stara się do pary zaprosić "ambitnego" gościa... pajacyk -powiatowy kończy się jak lodzia, Edzia G. czy Iwonka W. !!! era pewnych mediozaurów mija, całe szczęście !!!

 • babsko

  Oceniono 3 razy 1

  Decyzja Trybsona rezygnacji z szol zawiera pierwiastek normalnosci.
  Co o niej to nie mialalby co tam robic bo nawet w tym obledzie skretynienia TFORCY nie mogliby jej pozwolic na ekscesy alkoholowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX