Premier ujawnił treść pogróżek pod adresem córki. Są szokujące

"Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita" - premier Donald Tusk ujawnił szokujące pogróżki, które za pośrednictwem sms-ów otrzymała jego córka, Kasia Tusk. Jednocześnie zaprzeczył, by korzystała z rządowej ochrony.

Politycy, zwłaszcza z pierwszych stron gazet, często dostają pogróżki. Niekiedy otrzymują je również rodziny polityków. Premier Donald Tusk na wtorkowej konferencji prasowej ujawnił trzy spośród setek gróźb, których ofiarą padła jego córka, popularna blogerka modowa, Kasia Tusk - czytamy na stronie TVP.info.pl. Oto ich treść.

Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita (tu niecenzuralne słowo - red.) rozszarpana na strzępy wraz z całą rodziną. Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy - brzmi treść jednego z sms-ów.

Drugi jest równie szokujący.

Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty, bezrobotna dziwko, też zostaniesz zabita i cała wasza rodzina, bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń.

Trzeci jest podobny w treści do poprzednich.

Chciałem spytać, czy już wiesz, gdzie będziesz próbowała się ukryć i uciec, bo chyba świadoma jesteś, że jak kundlowi zdejmiemy ochronę, to i z was nikt nie przeżyje.

Premier w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że takich gróźb jest znacznie więcej. To jedna z kilkuset w ostatnich dwóch miesiącach gróźb, kierowanych pod adresem Kasi Tusk.

Ja odbieram znacznie więcej takich gróźb czy takich miłych komunikatów pod swoim adresem, także moja żona i mój syn - powiedział. - Bardziej drastyczne, dotyczące tego co zrobią z wnukami, też czasem otrzymujemy.

Premier Tusk dodał też, że niektóre z tych gróźb Biuro Ochrony Rządu traktuje jako prawdopodobne i wzmacnia ochronę.

Fakt, że córka jest w dyskretny sposób ochraniana, nie jest jej wyborem ani życzeniem - dodał.

Donald Tusk, kasia tuskKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (17)
Premier ujawnił treść pogróżek pod adresem córki. Są szokujące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 84 razy 68

  kto by to nie był takie bluzgi to juz ku.a gnoj.

 • koja

  Oceniono 32 razy 20

  Rząd ma do dyspozycji służby specjalne, które mogą namierzyć nadawców takich esemesów. Tak to powinno się odbywać w XXI wieku w cywilizowanym kraju.Podawanie takich informacji publicznie może tylko zaszkodzić sprawie.

 • ninurta

  Oceniono 29 razy 13

  nie ma się czym martwić, zwykły czubek, pewnie staje mu tylko wtedy jak grozi innym

 • gagula

  Oceniono 18 razy 8

  autorstwa psychicznych ludzi wzorujących się na Macierewiczu.

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy 6

  Prezes odkrył istnienie bramek sms-owych???

 • do_podziwu

  Oceniono 19 razy -1

  Mysle, ze anonimowosc w internecie (czy w wysylanych sms-ach) w pewnym sensie - odbiera co poniektorym "rozum", trzeba sie z tym pogodzic i "nauczyc zyc"- nie dziwi nas ,ze po nocy przychodzi dzien , nie powinno dziwc , ze wysylane sa takie bzdury -cena "postepu i dostepu".

 • 1000000

  Oceniono 25 razy -5

  Tego mozna bylo sie spodziewac ... Redachtory na uslugach - usuwaja komentarze, jestescie jak Ryzy tylko na mniejsza skale ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX