"Zbąboiwany babyprysznic", czyli baby shower Kai Śródki. Były prezenty, balony i odlew brzucha

Kaja Śródka urządziła baby shower.

"Dziękuję wszystkim moim dziewczynom za wymarzony zbąboiwany babyprysznic FasoloveShowerowe Wasze prezenty guziki i życzenia są najjjwspanialsze...srsly:)" - taki wpis wrzuciła na Facebooka Kaja Śródka. Przyszła mama podzieliła się ze światem zdjęciami z baby shower.

Moda na baby shower, czyli przyjęcia dla nienarodzonego dziecka i jego mamy, zawitała też do Polski. A kto może bardziej znać się na trendach niż ktoś, kto zajmuje się modą? Nic więc dziwnego, że taką imprezę wyprawiła też projektantka The Frock, Kaja Śródka. Były balony, moc prezentów dla malucha i młodej mamy, a także gipsowy odlew brzucha, na którym podpisały się wszystkie obecne na przyjęciu panie. Wśród nich nie zabrakło m. in. Ady Fijał. Zgodnie ze zwyczajem na baby shower nie było mężczyzn, więc także narzeczonego i ojca "Fasola", jak pieszczotliwie nazywa swoje dziecko Śródka, Patryka Mikiciuka, dziennikarza TVN Turbo (Zobacz: Kaja Śródka opowiedziała o ciąży i zaręczynach: Fantastyczne, niczym z "Seksu w wielkim mieście").

Kaja Śródka i Ada FijałScreen z Facebook.com/kaja.srodka

Zdjęcia z tego wydarzanie znalazły się na Facebooku byłej dziewczyny Szyca, która rozwiązania oczekuje w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Zobaczcie, jak się bawiła >>

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
"Zbąboiwany babyprysznic", czyli baby shower Kai Śródki. Były prezenty, balony i odlew brzucha
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaa

  Oceniono 40 razy 28

  nie rozumiem tego trendu bezmyślnego przejmowania wzorców z USA. amerykańską gwiazdą nie jest więc nie ma podstaw żeby kultywować ich zwyczaje.

 • lenore

  Oceniono 22 razy 16

  Ja pitole, co za glupota. W Polsce raczej po slowiansku sie nie zapesza i nie swietuje ZANIM dziecko przyjdzie na swiat. Kolejne komercyjne 'swieto' ktore pewnie gimbusy wkrotce podlapia - to jest w Polsce promowane TYLKO dla kasy, na dodatek amerykanski zwyczaj.

 • marcelito

  Oceniono 22 razy 16

  Dobry news - ch... wie w jakim języku, ch... wie o kim - witamy na Plotku

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 15

  ""Dziękuję wszystkim moim dziewczynom za wymarzony zbąboiwany babyprysznic FasoloveShowerowe Wasze prezenty guziki i życzenia są najjjwspanialsze...srsly:)""
  Reedukacja z ojczystego języka się kłania.

  Niektórzy ostro balują z powodu porannego stolca. Wszystko można.

 • russel

  Oceniono 13 razy 7

  Bym ci zrobił złoty "shower", śródka, z mojego "baby". Odechciałoby ci się epatowania brzydką mordą i importowania amerykańskich kretynizmów.

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 5

  "baby prysznic"....baba orzygana po"afterku" i trzeba wykapac ....co to?????

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  DEBILIADA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX