Tori Spelling we łzach pierwszy raz o zdradzie męża: Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu

Tori Spelling pierwszy raz o zdradzie męża.

"Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie" - te słowa wypowiedziała zalana łzami Tori Spelling  w najnowszym reality show o jej życiu "Tru Tori". Po raz pierwszy serialowa Donna zabrała głos w sprawie zdrady męża, Deana McDermotta.

Tori Spelling i Dean McDermott są małżeństwem od 2006 roku. Mają czworo dzieci: Liama Aarona McDermotta (7 lat), córki - Stellę Doreen McDermott (6 lat) i Hattie Margaret (3 lata) oraz syna Finna Daveya (2 lata). Uchodzili od zawsze za bardzo szczęśliwą parę, która zawsze z problemów wychodziła obronną ręką. Okazało się jednak, że wizerunek, jaki starali się kreować w kolejnych sezonach swojego reality show, mocno odbiegał od ideału.

Tori Spelling i jej dzieci Liam Aaron McDermott, córki - Stella Doreen McDermott i Hattie Margaret oraz syn Finna DaveyaBILLY BENNIGHT / PR PHOTOS/Billy Bennight / PR Photos

Tori Spelling i Dean McDermottANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

W grudniu 2013 UsWeekly podało, że ich małżeństwo jest w poważnym kryzysie. Miały to potwierdzać relacje 28-letniej Emily Goodhand, która twierdziła, że o 20 lat starszy aktor zdradził z nią swoją żonę. Przebywał wówczas w Kanadzie, gdzie promował swój serial "Chopped Canada". W trakcie suto zakrapianego alkoholem wieczoru w klubie Pravda Vodka House w Toronto, Goodhand została przedstawiona McDermottowi i od razu doszło między nimi do flirtu.

Mówił mi, że jestem piękna - relacjonowała wieczór 28-latka w UsWeekly. - Był czarujący. Flirtowaliśmy. Wydawał się miłym gościem. Wzbudził moje zaufanie, bo się przede mną otworzył. Opowiadał o swojej rodzinie i dzieciach. Twierdził, że Tori i on od dłuższego czasu są już 'białym małżeństwem'. Uwierzyłam mu.

Po kilku godzinach zabawy w klubie McDermott miał zaprosić Goodhand do hotelu Fairmont Royal York, gdzie doszło między nimi do zbliżenia.

Tori Spelling, Dean McDermottUsWeekly

Gdy Goodhand ujawniła kulisy grudniowej nocy, Spelling miała się załamać. Mocno schudła. Żadne z nich jednak nie chciało komentować sprawy aż do teraz. W spocie promującym najnowsze reality show serialowej Donny Martin z "Beverly Hills 90210" widzimy siedząco na kanapie parę, która rozmawia o, największym w historii ich małżeństwa, kryzysie.

To był mój najgorszy koszmar, zdradziłem żonę - mówił McDermott. - Nie kontrolowałem się. Seks był ucieczką, tak samo jak alkohol i narkotyki.
Byłam wściekła - mówiła zalana łzami Spelling. - Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie. Nie zasługuję na ciebie.

Tori Seplling w 'True Tori'Screen z Lifetime TV

Dean McDermottScreen z Screen z Lifetime TV

Premiera 1 z 6 odcinków show Spelling już 22 kwietnia.

karo

Więcej o:
Komentarze (14)
Tori Spelling we łzach pierwszy raz o zdradzie męża: Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaa

  Oceniono 94 razy 76

  a czego ona się po nim spodziewała? wlazła mu do łóżka kiedy był żonaty z inną kobietą. myślała, że z nią będzie inaczej?

 • forfiter_jr

  Oceniono 65 razy 63

  Jaka jest granica prywatności i nie wywlekania wszystkich życiowych brudów do mediów?

  Mam wrażenie, że nie istnieje.

 • olalola

  Oceniono 50 razy 46

  Zostala zdradzona - to przykre.
  "Byłam wściekła - mówiła zalana łzami Spelling. - Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie. Nie zasługuję na ciebie." Znaczy się on ja zdradził a ona jeszcze go za to przeprosi ? " NIE ZASŁUGUJĘ NA CIEBIE" Nic z tego nie rozumiem.........

 • cerrie

  Oceniono 73 razy 45

  Zastanawia mnie tylko jedno. No bo umówmy się, Tori nigdy nie była pięknością. Ale on też nie wydaje mi się jakimś wyjątkowym amantem. Więc tym bardziej powinien być typem faceta który całuje kobietę po rękach, że w ogóle jakakolwiek chciała z nim być. A on co? Tak naprawdę stał się trochę bardziej rozpoznawalny dzięki znanemu nazwisku żony i co? Zamiast być jej za to wdzięcznym, to jeszcze przyprawia jej rogi? Ech... Kumpela miała rację gdy mówiła odnośnie mojego już byłego, że z takimi zakompleksionymi niezbyt pięknymi facetami trzeba szczególnie uważać, bo tacy faceci jęczą że żadna kobieta ich nie chce, ale jak tylko już znajdą sobie kobietę która się nad nimi ulituje i zechce z nimi być, to potem przy niej nabierają w sobie tyle pewności siebie, że kopią taką samarytankę w dupę uważając, że stać ich na coś lepszego od kiedy nabrali pewności siebie. :OO

 • bionda

  Oceniono 34 razy 22

  Ach te problemy bogatych

 • browaryr

  Oceniono 36 razy 20

  nawpierdał sie wiagry i chciał ją zajechać?czy o co chodzi?

 • fuzzy_quack

  Oceniono 9 razy 7

  Nie byloby ciekawiej wrzucic niusa o kopulacji pawianow?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX