;

Chodakowska: Nie patrzę na siebie przez pryzmat ciała. Mołek: To dlaczego powiększyłaś piersi? A ona na to...

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska (WBF)

Była gościem programu "W roli głównej".

Ewa Chodakowska rzadko decyduje się na wywiady. Magdzie Mołek, którą osobiście bardzo ceni, nie mogła jednak odmówić. Rozmowa wywołała wielkie emocje, nie tylko w widzach. Obie panie z trudem powstrzymywały łzy. I wydało się, że...

Ewa Chodakowska była gościem programu "W roli głównej". Magda Mołek postanowiła zadać Chodakowskiej pytanie, jakie od miesięcy wszystkim cisnęło się na usta. Po tym, jak trenerka zarzekła się, że nie patrzy na siebie przez pryzmat ciała, dziennikarka zapytała, dlaczego w takie razie powiększyła piersi. Lekko zaskoczona Chodakowska nie unikała odpowiedzi.

Powiększyłam piersi 11 lat temu, kiedy jeszcze nie wiedziałam, co jest istotne, a co nie. Nie wiem, czy zrobiłabym to teraz, ale nie żałuję tej decyzji.

Ewa ChodakowskaKapif

Magda MołekKapif

Dociekliwa Mołek koniecznie chciała zrozumieć relację między trenerką a jej fankami. Chodakowska tłumaczyła, że utrzymuje ją dzięki nieustannemu kontaktowaniu się ze swoimi "wyznawczyniami" przez internet. Codziennie odpisuje na setki maili, rozmawia z nimi także w komentarzach na swoim profilu na Facebooku. Niektóre rozmowy nie są łatwe. Kobiety z całej Polski znalazły w Chodakowskiej powiernika swych najmroczniejszych tajemnic. Do łez wzruszyło ją i Mołek wyznanie pewnej dziewczynki.

Zdarza mi się płakać. Mam takie poczucie, że jestem jedyną osobą, z którą ta kobieta, która do mnie pisze, ma ochotę nawiązać kontakt. Jestem trochę takim powiernikiem. I powiem Ci, że jeżeli 12-letnia dziewczynka pisze do mnie, w dzień gwałtu, gdzie jest zgwałcona przez...
Nie, proszę, bo będziemy obie ryczeć - protestowała Mołek.
Nie mogę o tym mówić, bo to wszystko przechodzi gdzieś przeze mnie i to wcale nie jest takie proste - Chodakowska z trudem powstrzymywała się przed wybuchem płaczu.

Ewa Chodakowska i Magda MołekFacebook.com

Mołek zastanawiała się, jak Chodakowska radzi sobie z tymi wszystkimi traumatycznymi historiami innych. Trenerka nie ukrywa, że bardzo pomaga jej modlitwa. W każdą niedzielę chodzi do kościoła.

Pod koniec tygodnia jest taki dzień, w którym się zatrzymuję i wszystko zarzucam. Uwielbiam niedzielę przez to, że mogę iść i się wyciszyć, pomodlić, trochę zostawić  i trochę zaczerpnąć siły na następny tydzień. Chwała Bogu za tę niedzielę. Bo chyba wzięłam sobie dużo na swoje barki i staram się to wszystko znieść. I z jednej strony bardzo się cieszę i to dla mnie ogromny zaszczyt, że te osoby się tak otwierają przede mną. Z drugiej strony to jest tak ogromny ciężar, którego nie da się opisać słowami. Dlatego gdybym była taką trenerką, która mówi, wiesz, odchudzajcie się, bo fajnie jest mieć zgrabne ciało, to nigdy bym nie była trenerką - powiedziała.

Przypomnijcie sobie też, co inne gwiazdy zdradziły w jej programie (Zobacz: "Jaka szkoda, że go nie zobaczę". Magda Mołek zalała się łzami, gdy Janiak wyznał, że...).

aga

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (11)
Chodakowska: Nie patrzę na siebie przez pryzmat ciała. Mołek: To dlaczego powiększyłaś piersi? A ona na to...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • smith81

  Oceniono 145 razy 121

  ...niedługo Mołek będzie płakała nawet wtedy jak Krzysztof Ibisz będzie opowiadał o swoich odciskach na lewej ręce...urzekła mnie ta historia.

 • idontgiveaf

  Oceniono 156 razy 104

  Chodakowska zawiadomiła policję, czy tylko u Madzi Mołek była taka odważna?

  Moim zdaniem ona to dziecko wykorzystała tak samo obrzydliwie jak ten gwałciciel. I to dla PRu, dla podratowania nadszarpniętego wizerunku, dla ckliwej historyjki żeby sobie popłakać na wizji, bo to się świetnie sprzedaje

 • forfiter_jr

  Oceniono 107 razy 49

  Histeryczka i szkapa ze schizofrenią.

  Próbuje zrobić sobie reklamę takimi bajkami?
  Jeśli byłaby to prawda, to by się pochwaliła, że zawiadomiła gliniarzy.

  "Chodakowska rozpłakała się u Mołek. Opowiedziała o..."
  Rozległym polu owsa.

 • pannamigootka

  Oceniono 64 razy 34

  Ja pie... już mi się nawet tego nie chce komentować , współczuję tylko dziewczynce ,że trafiła na gwałciciela i Chodakowską. Przestaję tu wchodzić ,bo to nie na moje nerwy

 • marta3475

  Oceniono 69 razy 25

  hahahahaahaha jaka żałosna ta Chodakowska. współczuję jej i tym jej "sweet " fankom. szczerze.
  hejtujcie mnie ile wlezie, jej pupilki. ;- )
  i tak kopnie Was w d*upy szybciej niż się spodziewacie.

 • pan.malowany

  Oceniono 32 razy 18

  A nie mowilem, ze Molek to placzka zawodowa? Chodakowska i piersi? Kobyla z piersiami a na tym zdjeciu wyglada pas-kud-nie.

 • dzierlatka55

  Oceniono 35 razy 13

  wszedzie E CH....z lodówki wyskakuje....

 • cerrie

  Oceniono 26 razy 12

  "Nie wiem, czy zrobiłabym to teraz, ale nie żałuję tej decyzji." No to jak uważa że 11 lat temu nie wiedziała co w życiu jest naprawdę ważne, i teraz nie jest pewna czy jeszcze raz by sobie biust powiększyła. No to jak dla mnie albo nie żałuje tej decyzji i jeszcze raz by podjęła taką samą, albo żałuje i już dzisiaj by nie myślała o operacji. Bo w końcu nie wiem z jej wypowiedzi czy żałuje czy nie żałuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX