Młynarska z mężem i obrączką na palcu. Znamy też szczegóły jej WESELA!

Zaskoczyła gości.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy was, że Agata Młynarska wyszła za Przemysława Schmidta, a teraz w końcu mamy na to niepodważalny dowód. Dziennikarka przyszła bowiem z mężem na imprezę z okazji odsłony nowych wnętrz warszawskiego hotelu Hotel Sofitel, a na jej palcu pobłyskiwała złota obrączka!

"Super Express" donosi, że Agata Młynarska i Przemysław Schmidt pobrali się w sobotę. Ceremionią zaskoczyli podobno wszystkich. Nawet rodzina i przyjaciele nic nie wiedzieli! Wieczorem odbyło się wesele, na którym gościła m.in. Henryka Krzywonos, która była jednym ze świadków.

To cudowna para, to cudowna miłość. Oni bardzo się kochają - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" pani Henryka. - Było cudowne przyjęcie i świetnie się bawiliśmy.

Agata Młynarska i Przemysław SchmidtKapif

Młynarska pod pretekstem imprezy urodzinowej wynajęła całą restaurację w centrum Warszawy.

W sobotę najbliżsi przyjaciele Agaty zostali zaproszeni na jej urodziny. Kiedy wszyscy goście się zebrali, a były tam też takie sławy, jak Jolanta Kwaśniewska, Mariola Bojarska-Ferenc, Piotr Gąsowski z Anną Głogowską, Kasia Zielińska z mężem, Rinke Rooyens, odśpiewali jej z okazji urodzin "sto lat". Po tym Agata powiedziała: "Chcemy wam coś ogłosić: dziś wzięliśmy ślub!". Goście zaczęli bić brawo i gratulować. Nikt się tego nie spodziewał - mówił  informator Se.pl. - Weselnicy raczyli się tatarem, śledziami i dobrą polską wódką. Daniem głównym były kaczka z jabłkami, żeberka, krewetki i ryby. A na deser podano sernik i szarlotkę.

Gdy zaczęli się spotykać, Schmidt formalnie był jeszcze żonaty. Rozwód dostał dopiero w listopadzie zeszłego roku. Młynarska ma za sobą dwa rozwody. Z pierwszym mężem, Leszkiem Kieniewiczem była 10 lat, mają dwóch synów. Potem dziennikarka wyszła za Jerzego Porębskiego. Rozwiedli się jednak już pół roku po formalizacji związku. Podobno właśnie dlatego Młynarska i Schmidt zdecydowali się na skromny ślub i nie chcieli "robić szopki medialnej".

Plotek.pl gratuluje i życzy nowożeńcom szczęścia i miłości!

Agata Młynarska i Przemysław SchmidtKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Młynarska z mężem i obrączką na palcu. Znamy też szczegóły jej WESELA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.malowany

  Oceniono 22 razy 0

  Niech sie kochaja ciszej a nie ciagle te ryje wystawiaja do kamer, Dorobek zawodowy tych ludzi jest zaden natomiast parcie na szklo ogromne

 • Oceniono 1 raz -1

  Niech Cię ominie życiowa zadyszka
  a życie stanie się prostsze.
  Upij z tego kieliszka ciut wina
  by wystarczyło na kolejną wiosnę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX