Plotki o zażyłości Moro i Maserak coraz głośniejsze. Co na to jej mąż?

Vic
24.03.2014 17:46
Joanna Moro, Rafał Maserak, Mirosław Szpilewski

Joanna Moro, Rafał Maserak, Mirosław Szpilewski (Kapif/WBF)

Aktorka skomentowała swój udział w show.

Rumba Joanny Moro i Rafała Maseraka w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" mogła pobudzić zmysły. Na jednym ze zdjęć widać, że para musnęła się ustami. Od razu pojawiły się pogłoski o rosnącej z dnia na dzień sympatii między partnerami tanecznymi. Moro skomentowała, co o udziale w show sądzi jej mąż.

Joanna Moro i Rafał Maserak bardzo się do siebie zbliżyli. Podobno świetnie dogadują się nie tylko na parkiecie, ale i poza nim. W ostatnim odcinku show dali temu wyraz w trakcie tańca. Aktorka zapewniła, że jej mąż, Mirosław Szpilewski, nie ma powodów do niepokoju, bo wspiera ją we wszystkim, co robi.

Mirek wspiera mnie we wszystkich działaniach zawodowych i prywatnych. Trzyma kciuki, żebym dotarła aż do finału - powiedziała w "Super Expressie".

Joanna Moro, Rafał MaserakKapif

Rafał Maserak ma opinię podrywacza. W drugiej edycji show w 2006 roku związał się z Małgorzatą Foremniak. Moro i Maseraka łączy jednak tylko sympatia. Tancerz ma dziewczynę, a aktorka i jej mąż mają dwójkę dzieci: 1,5 rocznego synka Jeremiego i 4-letniego synka Mikołaja.

Joanna Moro, mąż, Mirosław SzpilewskiKapif

Vic

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 1
  • 1
Komentarze (8)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX