Kożuchowska nie potwierdziła tego, że jest w ciąży, ale rzecznik TVP powiedział, że...

Postać grana przez aktorkę nie zajdzie w ciążę.

Stan błogosławiony Małgorzaty Kożuchowskiej miał być jedną z najbardziej skrywanych tajemnic w show-biznesie. Miał być, bo rzecznik prasowy TVP najwyraźniej właśnie się wygadał.

Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o tym, że Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży. Sama aktorka konsekwentnie milczała. Wygląda jednak na to, że rzecznik TVP niechcący się wygadał. Zapytany o to, jak producenci serialu "Rodzinka.pl", w którym gra (zdjęcia potrwają od maja do lipca), zamierzają poradzić sobie z jej odmienionym stanem i czy szykują jakieś zmiany w scenariuszu, powiedział:

Oczywiście odtwórczyni głównej roli się nie zmienia. Natalię zagra Małgorzata Kożuchowska. Główna bohaterka nie będzie w ciąży - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP.

Małgorzata KożuchowskaKapif

Zapytany przez dziennikarza, jak producenci zamierzają ukryć ciążę aktorki, zdradził:

To są już słodkie tajemnice produkcji. Niech widz się domyśla, a potem sam zobaczy.

Tym samym potwierdził najwyraźniej, że Kożuchowska jest w ciąży. Aktorka podsyciła plotki, kiedy na rozdaniu Orłów, pojawiła się w bardzo luźnej sukience. Mimo że fotoreporterzy na nią polowali, spod zwojów materiału nie dało się dojrzeć brzuszka ciążowego (Kożuchowska na pierwszej imprezie od czasu informacji o ciąży.  Zasłaniała brzuszek jak mogła, ale...). Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości. Aktorka ma 42 lata. To będzie jej pierwsze dziecko.

Plotek.pl gratuluje!

Małgorzata KożuchowskaWBF

Vic

Więcej o:
Komentarze (3)
Kożuchowska nie potwierdziła tego, że jest w ciąży, ale rzecznik TVP powiedział, że...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  "...ale rzecznik TVP powiedział..."
  A ona nie ma własnego rzecznika, menegiera i prawnika? To bidnie.
  Trzeba przyznać, że redakcja z cyklem ciąża Kożuchowskiej pędzi jak burza.

 • qula

  Oceniono 7 razy 3

  a po co niby miala potwierdzac,jej ciaza jej sprawa,ma robic szopke jak mucha,zalosne.

 • russel

  Oceniono 40 razy -24

  Dzisiaj aktorki rodzą na przerwie między zdjęciami. Nie daj Boże, aby ktoś oderwał je od koryta, albo zastąpiła inna, nie daj Boże zdolniejsza. Po wydrze kożuchowskiej nie należy oczekiwać innego zachowania. Dźwig nie oderwie mendy od żłoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX