Jacek Rozenek PIERWSZY RAZ o związku Małgorzaty z Radkiem Majdanem! Co powiedział?

Wcześniej milczał.

"Bardzo się cieszę, że znalazła szczęście u boku takiego mężczyzny jak Radek. Mam do niej ogromne zaufanie, bo każdy wybór, którego dokonuje, jest słuszny i najlepszy dla naszych dzieci" - "Party" nareszcie skłoniło do zwierzeń byłego męża Perfekcyjnej Pani Domu. Co jeszcze aktor powiedział o związku Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana?

Jacek Rozenek do tej pory nie komentował najgorętszego romansu ostatnich miesięcy, którego gwiazdą jest jego była żona, Małgorzata. Aktor powściągliwie odnosił się do prywatnych spraw Perfekcyjnej Pani Domu. Magazynowi "Party" udało się jednak wyciągnąć kilka zdań na temat tego, co sądzi o jej związku z Radkiem Majdanem. I jak mogliśmy się tego spodziewać po aktorze-dżentelmenie, są to miłe słowa.

Małgosia jest wyjątkową matką. Bardzo się cieszę, że znalazła szczęście u boku takiego mężczyzny jak Radek. Mam do niej ogromne zaufanie, bo każdy wybór, którego dokonuje, jest słuszny i najlepszy dla naszych dzieci - powiedział w rozmowie z "Party". - Majdan jest dla niej wyjątkowo ważny. Ona dla niego również.

Telekamery 2013, Jacek RozenekWBF

Majdan ma też podobno świetny kontakt z dziećmi Rozenka: 7-letnim Stasiem i 4-letnim Tadkiem (Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan razem wybrali się na mecz! [ZDJĘCIA]). To również wpływa na aprobatę byłego męża.

Radek otacza Tadzia i Stasia ogromną czułością i doskonale się nimi opiekuje. Podoba mi się także to, w jaki sposób rozmawia z chłopcami. Widać, że wspaniale się dogadują! O co mam więc być zły?

O plotki o nowym związku zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek na niedawnej konferencji ramówkowej TVN-u:

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekWBF

aga

Więcej o:
Komentarze (16)
Jacek Rozenek PIERWSZY RAZ o związku Małgorzaty z Radkiem Majdanem! Co powiedział?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nocnymarek

  Oceniono 235 razy 215

  Do dziś się dziwię dlaczego perfekcyjna rozstała się z mężem.Facet wydaje się bardzo w porządku.

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 222 razy 196

  Facet z klasą! Majdan może mu buty czyścić.

 • karoli260690

  Oceniono 77 razy 65

  teraz wam głupio:)

 • forfiter_jr

  Oceniono 97 razy 61

  Szczerze mówiąc nie wiem, co jest dobrego w tym, że babka z dwójką dzieci wiąże się z typem, który nie raz lał ludzi w klubach nocnych.

 • multitroll

  Oceniono 76 razy 44

  Kilka miesiecy temu wstecz,pisaliscie o zwiazku perfekcyjnej z Krasko.Ona jest jakims sztandarem przechodnim?

 • multitroll

  Oceniono 98 razy 12

  Baba z plastiku,dzieci z probowki a faceci z odzysku.Wspolczuje.

 • pata.m

  Oceniono 33 razy 9

  Miły człowiek i w przeciwieństwie do internautów nie jedzie po obecnym facecie byłej. Można się czepiać włosów Majdana i jego przeszłości, ale gołym okiem widać, że z dzieciakami się dogaduje i jest miły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX