Herbuś W KOŃCU potwierdziła, że Herde ją okradła? "Zostawiam walkę o pieniądze prawnikom. Ja jestem artystką"

"Herde Gate" ciąg dalszy.

Mimo że współpracę zakończyły z ostatnim dniem 2013 roku, Edyta Herbuś nie chciała zabierać głosu w sprawie rzekomo ukradzionych jej przez byłą menedżerkę pieniędzy. Dziś mówi jednak, że sprawę przekazała prawnikom. Potwierdza tym samym, że Herde ją oszukała?

Edyta Herbuś nie zabierała dotąd głosu w sprawie pieniędzy za różne zlecenia i kontrakty, których rzekomo nigdy nie zobaczyła. Małgorzata Herde miała bowiem oszukać swoją podopieczną. Herbuś dotąd nie wypowiadała się na ten temat, jednak jej krótkie oświadczenie dla "Show" zdaje się potwierdzać to, że menedżerka rzeczywiście ją oszukała. Tancerka skierowała bowiem sprawę do sądu.

Zostawiam walkę o pieniądze prawnikom. Ja jestem artystką i  nie chcę marnować swojej energii twórczej - stwierdziła.

Edyta HerbuśKapif

"Show" podaje także, że Herbuś natrafiła na kolejny problem. Od początku roku nie może znaleźć nowego menedżera. Nie będzie to łatwe, ponieważ tancerka nie może zaproponować mu stałej pensji, a jedynie procenty od zleceń.

Jak do tej pory pieniądze odzyskała tylko jedna z klientek Herde, Karolina Malinowska. Suma nie była podobno tak duża jak u innych celebrytek, ale ważne, że jej się udało.

Jeśli ktoś potrafi dbać o swoje interesy to wszystko jest do załatwienia - powiedziała "Show".

Edyta Herbuś i Małgorzata HerdeKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (5)
Herbuś W KOŃCU potwierdziła, że Herde ją okradła? "Zostawiam walkę o pieniądze prawnikom. Ja jestem artystką"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pannamigootka

  Oceniono 26 razy 18

  Z artystą Mariuszem Trelińskim to ona podobno sypia ale jeszcze nie słyszałam, że od tego można zostać artystką ale może Herbuś jest pierwsza , kto wie ,są takie zjawiska , które się nawet filozofom nie śniły

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 9

  "artystka"-chciałaby...-cały czas jej sie wydaje ze ma 19 lat...

 • londres

  Oceniono 11 razy 9

  taka z niej artystka, jak z koziej (__.__) traba. Jest to zaledwie szukajaca sponsorow celebrytka. Mlodosc i uroda przeminie, to i zniknie z kolorowej prasy.

 • qula

  0

  herbus wrocila na salony.wow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX