Dostała nominację do Oscara, ale w dzieciństwie... Amy Adams wychowała się w mormońskiej rodzinie, jej matka odeszła do kochanki

Mieszkała w domu przyjaciół.

Dziś Amy Adams jest uznaną aktorką, ma na swoim koncie kasowe produkcje. Niedawno zagrała w bijącym rekordy popularności filmie "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce", w którym widzowie do woli mogli podziwiać jej głębokie dekolty. To właśnie za tą rolę otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki. Adams jednak nie zawsze miała z górki: wychowała się w religijnej mormońskiej rodzinie, jej świat legł jednak w gruzach, kiedy jej matka odeszła do kochanki, a ojciec nie radził sobie z wychowywaniem pięciorga dzieci.

Amy Adams już po raz piąty została nominowana do Oskara, niestety z gali wyszła z pustymi rękoma. Nie może jednak narzekać na rozwój swojej kariery. Dziś jest zadowolona także ze swojego życia rodzinnego, aktorka nie miała jednak z górki. Wychowała się w mormońskiej rodzinie.

Rodzice aktorki pobrali się w 1960 roku w kościele Mormonów i zamieszkali w Castle Rock w Colorado. Później przeprowadzili się do Włoch i tam urodziła się Amy. Kiedy aktorka skończyła 8 lat, rodzina ponownie zamieszkała w Colorado. Kathryn i Richard Adams mieli wtedy siódemkę dzieci -  podaje "Daily Mail".

Dotychczasowy świat Adam legł w gruzach, kiedy małżeństwo jej rodziców rozpadło się w 1985 roku. Amy miała wtedy 11 lat. Ale to nie wszystko. Matka Amy porzuciła męża dla kochanki-lesbijki.

Po tym wydarzeniu matka Amy, pół-profesjonalna kulturystka zamieszkała ze swoją kochanką. Mając 30 lat zaczęła ubiegać się o opiekę nad dziećmi, ale ostatecznie prawo do opieki otrzymał ojciec aktorki - czytamy w "Daily Mail".

Amy Adams arrives at the Oscars on Sunday, March 2, 2014, at the Dolby Theatre in Los Angeles. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP)DAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

Richard Adams został samotnym ojcem czterech chłopców i trzech dziewczynek, niedługo jednak ponownie się ożenił. Rozpad małżeństwa rodziców wstrząsnął młodą Amy na tyle, że odrzuciła mormonizm, wyprowadziła się z domu i zamieszkała u rodziny przyjaciół.

Przez kilka lat dzieci Adams'a mieszkały oddzielnie. Każde z nich w innym domu przyjaciół rodziny, ponieważ ojciec nie dawał sobie rady finansowo. Amy była załamana i płakała w nocy' - czytamy w "Daily Mail"

Mimo trudnych przeżyć aktorka nie odrzuciła zupełnie wartości, które zaszczepił w niej mormonizm.

Podstawowe słowa "Czyń innym.." to było to co zostało we mnie zaszczepione. I miłość - mówi aktorka.

Wkrótce Amy zaczęła spełniać swoje marzenia. W szkole średniej zajęła się występami artystycznymi. Potem grała na prowincjonalnych scenach. Wkrótce szczęście się do niej uśmiechnęło, wygrała casting do filmu 'Zabójcza piękność' i tak powoli jej kariera aktorska nabrała tempa.

 

Amy Adams arrives at the Oscars on Sunday, March 2, 2014, at the Dolby Theatre in Los Angeles. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP)DAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

ksz

Więcej o:
Komentarze (8)
Dostała nominację do Oscara, ale w dzieciństwie... Amy Adams wychowała się w mormońskiej rodzinie, jej matka odeszła do kochanki
Zaloguj się
 • golass

  Oceniono 3 razy 3

  bardzo powabna ta pani jest...

 • cinek_to_ja

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo sympatyczna.

 • cinek_to_ja

  Oceniono 2 razy 2

  Castle Rock to chyba miasteczko z powieści ("Sklepik z marzeniami","Dolores Clairbourne") Stephena KInga.

 • Gość: ja01

  0

  Ta Pani przynajmniej próbuje/stara się być OK,
  w przeciwieństwie do części piszących tu komentarze Ludzi.
  Tak, jak Paru Innych jej pokroju(czyli Aktorów i Aktorek).

 • ptr0

  Oceniono 3 razy -3

  "Po tym wydarzeniu matka Amy, pół-profesjonalna kulturystka zamieszkała ze swoją kochanką. Mając 30 lat zaczęła ubiegać się o opiekę nad dziećmi, ale ostatecznie prawo do opieki otrzymał ojciec aktorki - czytamy w "Daily Mail"." Kto mając 30 lat ubiegał się o opiekę nad dziećmi? Matka, która urodziła 7 dzieci i odeszła do kochanki lesbijki?

 • marta3475

  Oceniono 13 razy -11

  tak,tak,piszcie sobie dalej o oskarach, a o tym o czym piszą inne tablo czyli o ciąży kożuchowskiej Wy napiszecie za tydzień:) hehehehe ciemnota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX