Oscary 2014. Znowu to zrobiła! Jennifer Lawrence UPADŁA i to jeszcze przed galą

Gale nie zdążyła się zacząć, a Jennifer Lawrence już była bohaterką ceremonii. 23-letnia aktorka, idąc po czerwonym dywanie, potknęła się i zaliczyła spektakularny upadek.

To już mała tradycja. Jennifer Lawrence, która rok temu na ceremonii oscarowej przewróciła się, tym razem także nie przeszła przez czerwony dywan bez przygód. Zaczęło się od niewinnego machania w stronę fanów...

Jennifer Lawrence, która na rozdaniu Oscarów się nie przewróci? Nazwisko zobowiązuje, więc...

Tradycji musi stać się zadość. Jennifer Lawrence podkreśliła wyjątkowość chwili spektakularnym upadkiem.

Aktorka uznała, że potężna salwa śmiechu będzie godną reakcją na nieoczekiwanie stworzone przez siebie show.

Jak przystało na dobrze wychowaną damę, Lawrence podziękowała kobiecie, która znalazła się obok we właściwym czasie i o właściwej porze, by upadek nie był aż tak dramatyczny.

Teraz trzeba się jeszcze upewnić, czy sukienka przeżyła upadek.

Teraz można już bez przeszkód pozować! Jennifer Lawrence ma na sobie tego wieczoru piękną czerwoną suknię Diora, buty od Briana Atwooda, torebkę Ferragmo i biżuterię od Neila Lane'a. Lawrence jest w tym roku nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę w filmie "American Hustle".

Jennifer Lawrence REUTERS/MIKE BLAKE

Tutaj możemy obejrzeć całą sytuację zarejestrowaną przez kamerę.

Gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć, jak podobna sytuacja z udziałem Lawrence wyglądała przed rokiem, może to zrobić oglądając poniższe wideo.

Prowadząca galę Ellen DeGeneres nie omieszkała przypomnieć zgromadzonym tego upadku. Powiedziała wszystkim też o tym, że Jen także przed tą galą miała małe problemy z grawitacją. I dodała:

Jeśli wygrasz Oscara, po prostu ci go przyniesiemy.

Reakcja Jennifer na te komentarze jak zwykle wspaniała:

 

alex

Więcej o: